У Харківській гімназії №12 27 лютого 2020 року відбулося невелике дійство з нагоди МасляноїПро онлайн-курс з медіаграмотності для батьківВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ КОЛЕСНИК ОЛЬГУ БОГДАНІВНУ!Учні 1- Б класу відвідали району бібліотеку і отримали книжки від видавництва *Ранок*.11 лютого 2020 року у світі відзначається День безпечного Інтернету (Safer Internet Day) під гаслом «Разом для найкращого Інтернету»Учні 1-Б класу на канікулах, відвідали хлібзавод КУЛИНИЧІ

/Files/photogallery/гимназия 2011-1.jpg

Гімназія заснована в 1918 році як семирічна школа. 1934 рік - школа стала десятирічною. З 1999 року - навчально-виховним комплексом. У 2005 році НВК № 12 перейменовано в Харківську гімназію № 12 Харківської міської ради Харківської області.

Мова навчання українська.

Навчання в закладі здійснюється за інституційною та індивідуальною (педагогічний патронаж, сімейне навчання, екстернат) формами

У 2019/2020 навчальному році у ХГ № 12 функціонуватимуть 32 класи, прогнозована кількість учнів за перспективною мережею – 1050.

Ураховуючи освітні запити учнів і їхніх батьків, фахову підготовку педагогічних кадрів, матеріальну базу навчальних кабінетів у 10-11-х класах,  зміст профілю навчання реалізується системою окремих предметів і курсів (базові та вибірково-обов’язкові предмети, що вивчаються на рівні стандарту, курси за вибором, факультативи) та профільних предметів:

• у 10-А класі на профільному рівні вивчається біологія;
  • у 10-Б класі на профільному рівні вивчається математика;
  • у 10-В класі на профільному рівні вивчаються іноземна мова (англійська) та друга іноземна мова (французька);
  • у 11-А класі на профільному рівні вивчаються іноземна мова (англійська) та друга іноземна мова (французька);
  • у 11-Б класі на профільному рівні вивчається математика.

У 5-9-х класах відповідно до Статуту ХГ №12 організовано поглиблене вивчення окремих предметів:

- у 5-Б, 5-В, 6-Б, 6-В, 7-Б, 7-В, 8-А, 9-А класах – поглиблене вивчення іноземної мови (англійської) за філологічним  напрямом диференціації навчання;

- у 5-А, 6-А, 7-А, 8-Б, 9-Б класах – поглиблене вивчення математики,       у 8-В класі – хімії та біології за природничо-математичним напрямом диференціації навчання.

Основні напрями діяльності Харківської гімназії № 12

Харківської міської ради Харківської області

1. Поглиблене вивчення англійської мови в початковій школі
  2. Вивчення другої іноземної мови (французької)
  3. Поглиблене вивчення окремих предметів у 5-7 класах
  4. Допрофільне навчання у 8-9 класах
  5. Профільне навчання у старшій школі відповідно до філологічного та природничо - математичного напряму навчання
  6. Робота з обдарованими дітьми
  7. Впровадження комп'ютерних технологій в навчально-виховному процесі
  8. Впровадженя інтерактивних форм навчання
  9. Естетичне виховання учнів

Міністерство oсвіти і науки, молоді та спорту України
Малая Компьютерная Академия ШАГ Педагогічна преса Національна дитяча гаряча лінія

27 лют. 2020

21 лют. 2020
Про онлайн-курс з медіаграмотності для батьків

20 лют. 2020
ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ КОЛЕСНИК ОЛЬГУ БОГДАНІВНУ!
Вітаємо з Днем народження заступника директора з навчально-виховної роботи Колесник Ольгу Богданівну!!!

19 лют. 2020

18 лют. 2020