Комунальний заклад "Харківський ліцей №12 Харківської міської ради"

21 бер. 2024

Профорієнтація учнів нашого ліцею

Сьогодні учні ХЛ № 12 в рамках профорієнтації відвідали захід Харьківського національного автомобільно-дорожнього університету (ХНАДУ) за темою: "Особливості вступу до університету ХНАДУ"
20 бер. 2024

Сьогодні у всьому світі святкують День Землі.

У календарі існує два таких свята - 20 березня і 22 квітня. Нинішній День Землі проводиться щороку в день весняного рівнодення.
15 бер. 2024

З 11.03. по 17.03. відзначається Всесвітній день обізнаності про сіль

14 бер. 2024

14 березня - День українського добровольця

Сьогодні у нашій державі відзначається свято - День українського добровольця! Дякуємо нашим Захисникам.

НМТ-2024: ТЕЦ ЗА КОРДОНОМ

НМТ-2024: ДЕ БУДЕ СТВОРЕНО ТИМЧАСОВІ ЕКЗАМЕНАЦІЙНІ ЦЕНТРИ ЗА КОРДОНОМ

НМТ-2024: ЩО ПОТРІБНО ЗНАТИ ПРО РЕЄСТРАЦІЮ

14 березня о 9.00 розпочнеться реєстрація для участі в цьогорічному національному мультипредметному тесті (НМТ). Триватиме вона до 11 квітня включно. Український центр оцінювання якості освіти забезпечить реєстрацію в безпаперовій формі.
13 бер. 2024

У березні команда нашого ліцею під керівництвом Лукаш О.І. долучилась до змагання European Money Quiz (Європейська грошова вікторина).

Це найбільше змагання в Європі з фінансової грамотності серед підлітків віком 13–15 років, започатковане у 2017 році національними банківськими асоціаціями Європи в координації з Європейською банківською федерацією як ініціатива з просування фінансової освіти. European Money Quiz.
10 бер. 2024

ПРО ПРОВЕДЕННЯ ВСЕУКРАЇНСЬКОГО КОНКУРСУ «ДЖУРА ДЛЯ ВСІХ: КЕЙСИ КРАЩИХ ПРАКТИК»

Державна наукова установа «Інститут модернізації змісту освіти» повідомляє про проведення упродовж березня-квітня 2024 року Всеукраїнського конкурсу «Джура для всіх: кейси кращих практик»
9 бер. 2024

9 березня особлива дата для українців – День народження Тараса Григоровича Шевченка.

Його називають нашим пророком, Великим Кобзарем і українським генієм. Шевченко був відомий і боротьбою за визволення українського народу.
8 бер. 2024

ДОРОГІ ЖІНКИ! ВІД ДУШІ ВІТАЄМО ВАС ЗІ СВЯТОМ ВЕСНИ, КРАСИ І ЖІНОЧНОСТІ!