29 січ. 2018

З метою профілактики правопорушень, в Харківській гімназії №12 відбулася зустріч працівників поліції з учнями гімназії.

Проведення таких профілактичних заходів серед учнів, мають на меті виховувати та формувати у дітей культурно – моральні цінності, роз’яснювати їм кримінальне законодавство та відповідальність за його порушення.

З дітьми було проведено пізнавальний урок на правову тематику. Школярі мали змогу ознайомитися з основними правами і свободами людини, дізнатись як захищати себе при порушенні прав дитини.

Працівники поліції привели приклади відповідальності неповнолітніх злочинців за крадіжки, насильство над однолітками та інше. Розповіли і про адміністративну відповідальність батьків за виховання своїх дітей.

Діти – наше майбутнє! Такі профілактичні бесіди – дуже важливі та необхідні. Спілкування поліцейських з дітьми сприяє формуванню у підростаючого покоління позитивної думки щодо правоохоронної системи в цілому та почуття поваги до професії поліцейського. Дітям важливо знати, що поліцейський є надійним захисником, який охороняє громадський спокій, бореться зі злочинністю та завжди готовий прийти на допомогу.