11 квітня 2018 року на базі нашої гімназії Департаментом освіти проведено семінар «Особливості роботи вчителів перших класів в умовах Нової української школи»

12 квіт. 2018

11 квітня 2018 року на базі нашої  гімназії Департаментом освіти  проведено семінар «Особливості роботи вчителів перших класів в умовах Нової української школи» для завідувачів методичних центрів та методистів, що опікуються початковою освітою адміністрацій районів Харківської міської ради, тренерів НУШ, завідувачів методичних об’єднань вчителів перших класів.

Адміністрація та вчителі перших класів гімназії, ознайомили присутніх із особливостями перебігу пілотування Державного стандарту початкової загальної освіти, поділились творчими ідеями співпраці з батьками, новими нестандартними підходами у організації роботи з молодшими школярами, презентували виставку нових підручників та посібників для роботи в умовах експерименту.

Ефективності роботи семінару сприяв діалог з науковцями провідних закладів вищої освіти Харкова: Національного педагогічного університету імені Г.С. Сковороди та Національного університету імені В.Н.Каразіна.