Вітаємо, Біас Сніжану з перемогою у конкурсі «Учень року-2018»

23 трав. 2018
Вітаємо, Біас Сніжану з перемогою у конкурсі «Учень року-2018»

23 травня 2018 року в малому залі Харківської міської ради відбувся прийом Харківським міським головою Геннадієм Адольфовичем Кернесом переможців  міського конкурсу «Учень року – 2018». Геннадій Адольфович Кернес вручив подяки Харківського міського голови та подарунки переможцям Окрім цього, кращі учні року отримали сертифікати, що підтверджують перемогу в конкурсі та засвідчують, що ці школярі є кандидатами на нагородження стипендією Харківського міського голови «Обдарованість» у 2018/2019 навчальному році.    Геннадій Кернес привітав учнів, батьків, вчителів та побажав дітям залишатися цілеспрямованими, нічого не боятися, досягати нових висот, залишатися вірними друзями, цінувати своїх наставників та сім'ю.