Комунальний заклад "Харківський ліцей №12 Харківської міської ради"

Триває конкурс електронних підручників, електронних засобів навчання та дистанційних курсів, які можуть отримати гриф Міністерства освіти і науки України

13 серп. 2018

Виробники та автори електронних підручників, електронних засобів навчання та дистанційних курсів можуть взяти участь у конкурсі на одержання грифа Міністерства освіти і науки України. Ці матеріали стануть частиною освітньої електронної платформи, якою зможуть користуватися як учні, так і вчителі.

Цьогоріч конкурс електронних підручників проводиться за п’ятьма назвами – «Я досліджую світ» та «Мистецтво» (1 клас), «Вступ до історії» та «Природознавство» (5 клас), «Біологія» (10 клас).
   У Міносвіти повідомляють, що зараз фахівці відібрали вже 15 е-підручників, яким планується надання грифу відомства.
   Для перевірки ефективності використання е-підручників в освітньому процесі планується провести експеримент в 50 класах 50 шкіл. До списку учасників увійдуть як міські, так і сільські школи.
   Передбачається, що пілотний проект з використання електронних підручників у школах розпочнеться впродовж 2018/2019 навчального року і триватиме три роки.