22 лист. 2018

17.11.2018 учні гімназії стали учасниками обласної учнівської науково-практичної конференції Харківського територіального відділення Малої академії наук України, присвяченої 100-річчю Національної академії наук України. Дипломи та подарунки отримали: Рожко Ксенія, учениця 10-Б класу (секція «Екологія», керівник Арутюнова О.О.), Ткаченко Катерина, учениця 10-А класу (секція «Географічне краєзнавство», керівник Лукаш О.І.), Зионг Тхі Тхао, учениця 9-Б класу (секція «Історичне краєзнавтво», керівник Сердюк В.Ю.), Борова Валерія, учениця 9-В класу (секція «Літературна творчість», керівник Скідан Я.А.)

ФОТОЗВIТ