Комунальний заклад "Харківський ліцей №12 Харківської міської ради"

ВСТАНОВЛЕНО ВАРТІСТЬ ХАРЧУВАННЯ У ЗАКЛАДАХ ОСВІТИ МІСТА НА 2019 РІК

18 груд. 2018
Відповідно до рішення виконавчого комітету Харківської міської ради з 1 січня 2019 року буде підвищено вартість харчування дітей у школах та дитячих садках міста комунальної форми власності.

У школах щодня близько 52 тисяч учнів початкової школи будуть отримувати сніданок, вартість якого складатиме 11,00 грн; більше  трьох тисяч учнів пільгового контингенту будуть забезпечені обідом на суму 14,00 грн. Першокласники як і раніше безкоштовно отримуватимуть молоко.
   Всі ці витрати покриваються повністю за рахунок міського бюджету.
   За ініціативи Харківського міського голови Г.А. Кернеса, відповідно до рішення сесії міської ради від плати за харчування у школах та дитячих садках звільнено дітей учасників антитерористичної операції