Комунальний заклад "Харківський ліцей №12 Харківської міської ради"

КАЛЕНДАРНИЙ ПЛАН ПІДГОТОВКИ ТА ПРОВЕДЕННЯ ЗНО-2020

21 серп. 2019
КАЛЕНДАРНИЙ ПЛАН ПІДГОТОВКИ ТА ПРОВЕДЕННЯ ЗНО-2020

Графік проведення зовнішнього незалежного оцінювання визначається згідно з затвердженим наказомМіністерства освіти і науки України від 09 липня 2019 року № 947 календарним планом проведення зовнішнього незалежного оцінювання навчальних досягнень осіб, які виявили бажання вступати до закладів вищої освіти у 2020 році.

У 2020 році зовнішнє незалежне оцінювання розпочнеться 21 травня з математики, також у травні випускники шкіл складуть тести з української мови й літератури та фізики. ЗНО з інших предметів відбудеться з 01 червня по 15 червня 2020 року.
   Відповідно до наказу реєстрація осіб для участі у зовнішньому незалежному оцінюванні триватиме з 03 лютого до 24 березня 2020 року. Керівники закладів освіти зможуть зареєструвати учнів (слухачів, студентів) для проходження державної підсумкової атестації у формі ЗНО до 17 березня 2020 року.
  До 30 квітня 2020 року зареєстровані учасники зможуть завантажити зі своїх інформаційних сторінок запрошення-перепустки, де буде зазначено час і місце проведення тестувань.
   Оголошення результатів учасників зовнішнього тестування з математики та фізики відбудеться не пізніше 12 червня 2020 року; оголошення результатів з української мови та літератури, іноземних мов та історії України – не пізніше 20 червня 2020 року; оголошення результатів з біології, географії та хімії – не пізніше 24 червня 2020 року.
  Розгляд апеляційних заяв щодо результатів зовнішнього незалежного оцінювання розпочнеться з дня офіційного оголошення результатів.
   Додаткова сесія ЗНО для учасників, які не змогли взяти участь у основній сесії тестування з поважних причин, пройде у період з 25 червня до 17 липня 2020 року. Оголошення результатів учасників додаткової сесії зовнішнього незалежного оцінювання відбудеться не пізніше 22 липня 2020 року.