22 лист. 2019

Сьогодні надто актуальною виступає проблема зростання правопорушень серед молоді. Поліцією спрямовуються всі зусилля по профілактиці дитячих правопорушень. З метою профілактики вчинення неповнолітніми злочинів та правопорушень у Харківській гімназії №12 співробітники поліції проводять профілактичні бесіди із школярами.

21 листопада 2019 року бесіди для учнів 3-4-х класів гімназії провівстарший лейтенант патрульної поліції Петухов М.Г. Основним завданням зустрічі була розмова про те, як попередити та усунути негативні явища, пов’язані з жорстоким поводженням неповнолітніх стосовно однолітків.

Працівник поліції обговорив з учнями поняття «булінгу». З’ясовували також його види і форми,  обговорили питання щодо його протидії. Поліцейський наголосив на недопущенні жорстокості й насильства серед дітей та негативні наслідки насильства і жорстокої поведінки, булінгу.
             Інспектор поліції також розповів учням про відповідальність за вчинення правопорушень неповнолітніми. Окремо зупинились на злочинах проти життя і здоров’я, волі, честі та гідності особи.