Комунальний заклад "Харківський ліцей №12 Харківської міської ради"

МОН пропонує для громадського обговорення проєкт типового переліку засобів навчання та обладнання для навчальних кабінетів початкової школи

3 січ. 2020

Міністерство освіти і науки винесло на громадське обговорення проєкт типового переліку засобів навчання та обладнання для кабінетів початкової школи. Документ розроблено з метою забезпечення комплектування навчальних кабінетів початкової школи закладів загальної середньої освіти сучасним обладнанням для використання його учасниками освітнього процесу. Проєктом акта запропоновано осучаснити вимоги до засобів навчання та обладнання, якими комплектуються навчальні кабінети початкової школи.

Пропозиції та зауваження до проєкту можна надсилати до 28 січня 2020 року.