Учні 9-А класу гімназії взяли участь у відкритому засіданні Асоціації шкільних євроклубів Харківської міської організації учнівського самоврядування за темою: «Євромережі Харкова: потенціал взаємодії»

5 лют. 2020

4 лютого  2020 року на базі Харківської загальноосвітньої школи № 73 учні 9-А класу гімназії взяли участь у відкритому засіданні Асоціації шкільних євроклубів Харківської міської організації учнівського самоврядування за темою: «Євромережі Харкова: потенціал взаємодії». Основною метою заходу було надання практичної допомоги 22-м новим євроклубам, які приєднуються в цьому навчальному році до 84 –х вже працюючих у закладах освіти нашого міста.

Багато нових ідей, інтерактивних ігор щодо організації діяльності євроклубів надали у скарбничку досвіду лідерам шкільних євроклубів спікери локації «Будуймо європейську країну. Локація «Євроінтеграційна майстерка» представила програму «Ігровий месседж активістам шкільних євроклубів».
   У локації «Проєктна діяльність євроклубів» учні отримали корисні поради щодо створення проектів, використання хмарних сервісів для обміну досвідом, а також приклади з практики участі школярів у справах громади.