Комунальний заклад "Харківський ліцей №12 Харківської міської ради"

19 вер. 2017

16.09.2017 учні Харківської гімназії №12 відвідали VI «Наукові пікніки» - фестиваль науки, освіти і науково-популярної культури під відкритим небом

18 вер. 2017

15 вересня до учнів гімназії завітали представники патрульної поліції, які під час зустрічі ознайомили учнів 11-х класів з правилами поводження у громадських місцях

14 вер. 2017

У гімназії було проведене спортивне свято, приурочене до Дня фізичної культури та спорту​

13 вер. 2017

ЗНО-2018: тести з іноземної мови будуть з аудіюванням та двох рівнів складності

2018 року на ЗНО з англійської, іспанської, німецької та французької мов вперше будуть тести двох рівнів складності: В1 і В2. Також вони включатимуть частину «Розуміння мови на слух»: прослуховування звукових фрагментів і виконання завдань до них. Про це йдеться в наказі МОН, який набрав чинності 8 вересня 2017 року. Тест рівня В2 складатимуть випускники 2018 року, які зараховуватимуть результат ЗНО з іноземної мови як оцінку за державну підсумкову атестацію та вивчали цю мову на профільному рівні.
11 вер. 2017

Вітаємо команди Харківської гімназії №12

10 вер. 2017

ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ ГНАТЧЕНКО ТЕТЯНУ ОЛЕКСАНДРІВНУ!

Вітаємо з Днем народження вчителя російської мови та літератури Гнатченко Тетяну Олександрівну!
9 вер. 2017

Особливості ЗНО - 2018

У 2018 році ЗНО пройде з 22 травня до 14 липня. 8 вересня набуває чинності наказ Міністерства освіти і науки України, що регулює проведення зовнішнього незалежного оцінювання 2018 року. Відповідно до наказу кожен зареєстрований учасник має право скласти тести щонайбільше з чотирьох навчальних предметів. Загалом зовнішнє незалежне оцінювання пройде з одинадцяти предметів: українська мова і література, історія України, математика, біологія, географія, фізика, хімія, англійська мова, іспанська мова, німецька мова, французька мова. Випускникам старшої школи загальноосвітніх навчальних закладів 2018 року результати зовнішнього незалежного оцінювання з трьох навчальних предметів буде зараховано як результати державної підсумкової атестації. Ці учасники мають обов’язково скласти: – українську мову і літературу; – математику або історію України (на вибір учасника); – ще один предмет з переліку (історія України, математика, біологія, географія, фізика, хімія, англійська мова, іспанська мова, німецька мова, французька мова).
8 вер. 2017

Парламент ухвалив освітню реформу

7 вер. 2017

6 вересня 2017 року в Харківській гімназії №12 пройшли загальношкільні батьківські збори та збори по класах