1 вер. 2017

День знань, 1 вересня

30 серп. 2017

Перший урок у 2017/2018 навчальному році

У рамках реалізації Концепції Нової української школи, в умовах децентралізації середньої освіти підвищується автономія навчальних закладів. Враховуючи той факт, що Міністерством освіти і науки України цього року тематика Першого уроку не визначена, у 2017/2018 навчальному році конкретну тему Першого уроку навчальні заклади визначають самостійно.
30 серп. 2017

Вчителя іноземної мови взяли участь уPrimary English Language Teaching Course 2017

29 серп. 2017

Міністерство освіти і науки України надало школам переліки програм і літератури

Міністерством освіти надано переліки навчальних програм, підручників та навчально-методичних посібників, рекомендованих відомством для використання у початкових класах, основній і старшій школі, а також відповідні переліки для використання в школах з навчанням мовами національних меншин.
23 серп. 2017

Делегація Харківської гімназії №12 прийняла участь в урочистостях до Дня міста.

Урочисте покладання квітів на меморіалі Слави.
23 серп. 2017

Веб-конференції для вчителів з усіх навчальних предметів

28-31 серпня 2017 року Національна академія педагогічних наук України проводить традиційні веб-конференції в режимі онлайн трансляції для вчителів з усіх навчальних предметів.
21 серп. 2017

Електронні версії підручників для 9 класу

Видавництва, що цього року друкують шкільні підручники для учнів 9-х класів, почали надавати Міністерству освіти і науки України електронні версії підручників для розміщення у вільному доступі.
19 серп. 2017

Завдання для районних етапів міського турніру юних математиків

Завдання для районних етапів міського турніру юних математиків, проведення якого планується у вересні 2017 року.
19 серп. 2017

Увага! Завдання Всеукраїнського турніру юних інформатиків

18 серп. 2017

Администрация Основянского района и депутат Харьковского городского совета Андреева С.Ю. поздравили жителей 8-ого микрорайона с 74 – ой годовщиной освобождения города Харькова