Комунальний заклад "Харківський ліцей №12 Харківської міської ради"

14 лип. 2023

«ВЗАЄМОДІЯ» - НОВИЙ БЕЗПЛАТНИЙ РЕСУРС ІЗ ПОРАДАМИ ДЛЯ БАТЬКІВ ДОШКІЛЬНЯТ

Український інститут розвитку освіти інформує про створення нового Telegram-каналу спілкування «ВзаємоДія: щоденні кроки до спільної радості».
13 лип. 2023

Лист-звернення до Голови Харківської обласної військової адміністрації Синєгубова О.В.

11 лип. 2023

"ТЕПЕР Я ЗНАЮ" – ЛІТНЯ БЕЗКОШТОВНА ПРОГРАМА З УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ Й МАТЕМАТИКИ ДЛЯ УЧНІВ 4-8 КЛАСІВ

ГО “Смарт Освіта” запрошує учнів й учениць, які цього року закінчили 4-8 класи української школи доучитись до проєкту “Тепер я знаю”. Це безоплатний 5-тижневий курс з української мови та математики для учнівства.
9 лип. 2023

ПОРАДИ БАТЬКАМ ЩОДО БЕЗПЕКИ ДІТЕЙ

Дитячий фонду ООН (ЮНІСЕФ) в Україні розробив поради щодо піклування про дитину під час війни. У цій брошурі ви знайдете вичерпну інформацію про харчування, гігієну, безпеку та психологічну підтримку дитини.
6 лип. 2023

НАША ГІМНАЗІЯ ОТРИМАЛА СТАТУС ЛІЦЕЮ!

Всім дякуємо!

З ДНЕМ НАЦІОНАЛЬНОЇ ПОЛІЦІЇ УКРАЇНИ

Сьогодні, 4 липня, в Україні відзначається День Національної поліції.
4 лип. 2023

Освітня акція «Відпочиваймо цікаво, безпечно, корисно. Лайфхаки від школярів та батьків»

Усі без винятку школярі з нетерпінням чекали літні канікули. І це зрозуміло, адже вони найтриваліші та припадають на найтеплішу пору року. Канікули – щастя для учнів, але ще та задачка для батьків, як зробити так, щоб весь відпочинок не минув у гаджетах.
4 лип. 2023

МІНІСТЕРСТВО ЦИФРОВОЇ ТРАНСФОРМАЦІЇ УКРАЇНИ ЗАПУСТИЛО ОНОВЛЕНУ ПЛАТФОРМУ З РОЗВИТКУ ЦИФРОВОЇ ГРАМОТНОСТІ.

Веб-портал цифрової освіти призначений для реалізації права кожного на якісну та доступну освіту шляхом забезпечення створення можливості дистанційного навчання через Інтернет.
3 лип. 2023

ПРАВИЛА БЕЗПЕЧНИХ КАНІКУЛ

Правила поводження з вогнем, на воді, з вибухонебезпечними предметами.
2 лип. 2023

Вітаємо наших випускників з прекрасною здачею НМТ

Вітаємо Бородіну Марію та Решетіло Дар'ю