20 лют. 2016

Вітаємо команду Харківської гімназії №12, яка посіла І місце в районних спортивних змаганнях з гандболу

20 лют. 2016

20 ЛЮТОГО - ДЕНЬ ГЕРОЇВ НЕБЕСНОЇ СОТНІ

19 лют. 2016

У Харьківській гімназії №12 пройшли батьківські збори, на яких розглядалися питання запобігання усім видам дитячого травматизму, здійснення соціального захисту та профілактики насилля в шкільних колективах та родинах.
17 лют. 2016

Вітаємо Білецьку Майю, ученицю Харківської гімназії №12, - учасника творчого конкурсу "Город талантов"!

15 лют. 2016

15 лютого 2016 року відзначається День вшанування учасників бойових дій на території інших держав та річниці виводу військ з Афганістану

15 лют. 2016

Вітаємо! Переможця конкурсу в номінації «Математика», вчителя математики, Підпалу Л.Ф., та лауреата конкурсу в номінації «Англійська мова», вчителя англійської мови, Походенко Ю.Ю.

15 лют. 2016

ВІТАЄМО! Антипову Катерину, ученицю 8-Б класу та Пшеничного Олександра, учня 10-Б

12 лют. 2016

«Охорона праці очима дітей»