Комунальний заклад "Харківський ліцей №12 Харківської міської ради"

27 січ. 2016

Домашні завдання

26 січ. 2016

УВАГА!!! ПРИЗУПИНЕННЯ НАВЧАЛЬНО-ВИХОВНОГО ПРОЦЕСУ В НАВЧАЛЬНИХ ЗАКЛАДАХ

На виконання розпорядження міського голови від 26.01.2016 № 6 «Про призупинення навчально-виховного процесу в навчальних закладах м. Харкова», з метою запобігання поширенню інфекційних хвороб, усунення негативного впливу на населення міста Харкова, на підставі ст. 30 Закону України «Про забезпечення санітарного та епідеміологічного благополуччя населення», ст. 32 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», керуючись ст.ст. 42, 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», з 27 січня 2016 року в загальноосвітніх навчальних закладах району буде призупинено навчально-виховний процес до окремого розпорядження.
24 січ. 2016

"Маленький дослідник" та міні-МАН для учнів 1-4 класів

20 січ. 2016

Тиждень початкових класів

19 січ. 2016

Шановні учні та їх батьки! Творчий проект «Герб моєї родини»

15 січ. 2016

Творчі роботи конкурсу «Новорічний шедевр»

Учні Харківської гімназії №12 із задоволенням та креативність підійшли до виконання творчих робіт конкурсу «Новорічний шедевр»
14 січ. 2016

У Харківській гімназії №12триває благодійна акція «Збирай кришечки на протези для воїнів АТО». Діти, батькита педагоги активно долучилися до оголошеної акції. Зібрані кришечки учні передадуть у волонтерський центр для переробки та подальшого виготовлення протезів для постраждалих в АТО військовослужбовців.
13 січ. 2016

Учні гімназії привітали з Новим роком та Різдвом Христовим учасників бойових дій в зоні АТО

11 січ. 2016

Шановні батьки майбутніх першокласників!

8 січ. 2016

Похід до кінотеатру 7-Б клас