Календари на любой год - Календарь.Юрец.Ру ЗНО

22 лист. 2018

17.11.2018 учні гімназії стали учасниками обласної учнівської науково-практичної конференції Харківського територіального відділення Малої академії наук України

21 лист. 2018

КОРИСНА ІНФОРМАЦІЯ ДЛЯ УЧАСНИКА ЗНО-2019

ПЕРЕЛІК КОНКУРСНИХ ПРЕДМЕТІВ Перелік конкурсних предметів для вступу на навчання для здобуття освітнього ступеня бакалавра (магістра медичного, фармацевтичного та ветеринарного спрямувань) подано у додатку 4 наказу Міністерства освіти і науки України від 11.10.2018 року № 1096. У додатку (окрім обов’язкового конкурсний предмету для усіх спеціальностей та галузей знань – української мови і літератури) зазначені другий та третій конкурсні предмети з усіх спеціальностей (відбулися зміни порівняно з 2018 роком).
21 лист. 2018

У гімназії проходив І (шкільний) етап засідання конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт Малої академії наук

20 лист. 2018

Ми вітаємо учня 2-А класу Скидана Максима

20 лист. 2018

Тиждень безпеки дорожнього руху був насиченим і плідним

19 лист. 2018

16.11.2018 в рамках профорієнтаційної роботи школи учні 10-11 класів учні прослухали лекцію доцентa

19 лист. 2018

Учні відвідали Харківський регіональний інститут Державного управління Національної академії державного управління при Президентові України та прийняли участь в пробному ЗНО на базі закладу.

16 лист. 2018

Учні із задоволенням взяли участь у Дні науки та відвідали Харківський науково-дослідницький інститут кріомедецини та кріобіології

15 лист. 2018

Тиждень безпеки дорожнього руху

15 лист. 2018

Розпочалися виховні заходи із нагоди пам'яті трагічної дати

Україна в 1932-1933 роках пережила страшну трагедію – Голодомор, який забрав мільйони людських життів. У зв'язку з цим у нашій гімназії розпочалися виховні заходи із нагоди пам'яті цієї трагічної дати.