6 бер. 2018

Громадське обговорення Порядку зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти

5 бер. 2018

Сьогодні, 05.03.2018, відбулося контрольне тестування серед претендентів конкурсу «Учень року - 2018».

2 бер. 2018

Домашні завдання

2 бер. 2018

УВАГА!!! ПРИЗУПИНЕННЯ НАВЧАЛЬНО-ВИХОВНОГО ПРОЦЕСУ В НАВЧАЛЬНИХ ЗАКЛАДАХ

28 лют. 2018

У школі пройшов конкурс "Містер гімназія", у якому із задоволенням взяли участь 14 учнів 9-10 класів. Ми вітаємо всіх із перемогою, дякуємо за веселий сміх, радісні посмішки та гарний настрій!

27 лют. 2018

Підсумки тижня російської мови та літератури

23 лют. 2018

Учні гімназії взяли участь у Всеукраїнському конкурсі дитячого малюнку «Охорона праці очима дітей»

23 лют. 2018

У Харківській гімназії №12 була проведена лекція з учнями 5-6-х класів на тему : "Профілактика вживання психо-активних речовин серед школярів"

22 лют. 2018

У Харківській гімназії №12 прошли батьківські збори

21 лют. 2018

21 лютого у світі відзначатиметься Міжнародний день рідної мови.