7 лют. 2024

З 29 січня по 2 лютого у Харківському ліцеї №12 проходив тиждень інформатики(TV) .

6 лют. 2024

6 лютого - День безпечного Інтернету

День безпечного Інтернету (Safer Internet Day) цього року у світі відзначається 6 лютого 2024 року під гаслом “Разом для найкращого Інтернету”. Це вже 21 День безпечного Інтернету.
4 лют. 2024

Вітаємо Карманного Максима та Мірошниченко Лілію!

Пишаємось і бажаємо успіхів у навчанні та нових звершень!
29 січ. 2024

29 січня - День пам’яті Героїв Крут

Сьогодні, 29 січня 2024 року, Україна вшановує 106-річницю героїчного бою молодих хлопців під Крутами. Далекого 1918 року гімназисти стали на захист Києва від більшовицької навали. Наймолодшому було лише 16 років.
29 січ. 2024

З 22 по 26 січня у ліцеї проходив тиждень історії

Кожен з нас повинен знати історію свого народу, своєї держави. Для народу його історія – це не просто минуле, це його душа, особливо сьогодні, коли українці борються за своє майбутнє, за свою незалежність, за свої права.
27 січ. 2024

27 січня - Міжнародний день пам'яті жертв Голокосту

Пам’ять про Голокост необхідна нам, щоб наші діти ніколи не були жертвами або байдужими спостерігачами проявів ворожнечі.
26 січ. 2024

Вітаємо наших півфіналістів!

Бажаємо нових звершень та перемог! Удачі в наступних конкурсах! Ми віримо! Ви круті!
22 січ. 2024

ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ ВСЕУКРАЇНСЬКИХ УЧНІВСЬКИХ ОЛІМПІАД З НАВЧАЛЬНИХ ДИСЦИПЛІН!

Закінчився районний етап Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних дисциплін.

Епідсезон ГРВІ, грипу та COVID-19. Пам'ятка

Будьте обережні! Бережіть себе!

З Днем Соборності!

Учні ліцею впевнені в бажанні будувати Українську державу в рівноправній єдності всіх громадян незалежно від національності, віри і переконань, бо Свобода, Незалежність, Соборність – це ті неперехідні цінності, які завжди були, є і будуть шановані в Україні!