17 січ. 2024

ОНЛАЙН-УРОКИ З ОСНОВ ПАРЛАМЕНТАРИЗМУ ТА ДЕМОКРАТІЇ ВІД ОСВІТНЬОГО ЦЕНТРУ ВР

Освітній Центр Верховної Ради України запрошує школярів на інтерактивні парламентські онлайн-уроки для учнів 5-11 класів.
15 січ. 2024

Кіборги - герої! Маємо пам'ятати!

«Невидимі воїни» - так часто називали добровольців. Вони першими стали на захист рідної землі, але довгий час на карті бойових дій їх ніби не існувало. Коли з ними виходили сюжети, то часто їх підписували як бійців Збройних Сил України.
11 січ. 2024

Навчатися упродовж життя- це головний девіз освітян.

Навчатися упродовж життя- це головний девіз освітян. Дізнаватися про нові технології освіти один від одного це одна із традицій нашого ліцею. Так на зимових канікулах 9 учителів провели свої майстер класи, де ознайомили колег з прийомами, методами та лайфхаками, які допоможуть при підготовці онлайн уроків.
10 січ. 2024

200 БАЛІВ НА НМТ: ДОСВІД, СЕКРЕТИ ТА ІСТОРІЇ УЧАСНИКІВ

КАЛЕЙДОСКОП ПОРАД ВІД УСПІШНИХ УЧАСНИКІВ НМТ.
10 січ. 2024

03.01.2024 в ліцеї відбулося засідання педагогічної ради.

03.01.2024 в ліцеї відбулося засідання педагогічної ради. На засіданні було піведено підсумки І семестру вибрано вектори роботи на наступний семестр.
8 січ. 2024

Вітаємо всіх учнів 1-11 класів ХЛ № 12 з вагомими результатами та перемогами у виховній, спортивній та художньо-естетичній діяльності!

Ми вітаємо всіх учнів 1-11 класів ХЛ № 12 з вагомими результатами та перемогами у виховній, спортивній та художньо-естетичній діяльності за І семестр 2023/2024 навчального року.
29 груд. 2023

Напередодні зимових канікул з учнями 1-11 класів ХЛ № 12 були проведені первинні інструктажі з безпеки життєдіяльності.

27 груд. 2023

Продовжуються новорічні свята в нашому ліцеї

Сьогодні подарунки отримали учні старших класів
27 груд. 2023

Міський голова Терехов Ігор Олександрович привітав дітлахів метрошколи з різдвяними і новорічними святами!

Завдяки офлайн-навчанню, яке організували в метрополітені, в місті Харкові підвищилася якість освіти.
25 груд. 2023

Яскраво, творчо, неповторно розпочалися новорічні свята в Харківському ліцеї № 12