2014-2015

У 2014/2015 навчальному році призерами ІІ (районного) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних дисциплін стали такі учні:

ПІБ учня

Предмет

Місце

ПІБ вчителя

1

Негода Ліна

Олегівна

Історія

І

Кириченко А.М.

2

Толстая Маргарита  Олегівна

Іноземна мова (англійська)

І

Любічева К.М.

3

Кирієнко Діана Олегівна

Іноземна мова (англійська)

І

Любічева К.М.

4

Мазуріна Валерія Віталіївна

Іноземна мова (французька

І

Подрезенко В.В.

5

Зачко Станіслав Ігоревич

Іноземна мова (французька

І

Подрезенко В.В.

6

Спєсівова Сабіна Олексіївна

Біологія

І

Колеснікова Я.М.

7

Шарко Максим Олегович

Біологія

І

Слінько Л.А.

8

Пшеничний Олександр Петрович

Біологія

І

Уварова І.О.

9

Пузанова Олександра  Сергіївна

Правознавство

І

Пристюк Н.П.

10

Шарко Максим Олегович

Екологія

І

Колеснікова Я.М.

11

Таран Даніїл

Ігорович

Історія

ІІ

Пристюк Н.П.

12

Мутазаккі  Мар’ям Мохамедівна

 

Історія

ІІ

Кириченко А.М.

13

Синільник Вадим Миколайович

Історія

ІІ

Пристюк Н.П.

14

Спєсівова Сабіна Олексіївна

Географія

ІІ

Лукаш О.І.

15

Удовиченко Владлена Миколаївна

Географія

ІІ

Лукаш О.І

16

Москалюк Юлія Олександрівна

Географія

ІІ

Лукаш О.І

17

Скобова Олеся Ігорівна

Іноземна мова (англійська)

ІІ

Любічева К.М.

18

Мутазаккі  Мар’ям Мохамедівна

Іноземна мова (французька

ІІ

Подрезенко В.В.

19

Рихлюк Дар’я

 Андріївна

Іноземна мова (французька

ІІ

Подрезенко В.В.

20

Гармаш Марина Вячеславівна

Іноземна мова (французька

ІІ

Подрезенко В.В.

21

Даньшина Дар’я Сергіївна

Українська мова та література

ІІ

Оленіч О.З.

22

Трач Христина Володимирівна

Українська мова та література

ІІ

Оленіч О.З.

23

Богомолова Дар’я Віталіївна

Українська мова та література

ІІ

Оленіч О.З.

24

Зелінська Анна Віталіївна

Біологія

ІІ

Колеснікова Я.М.

25

Пузанова Олександра Сергіївна

Біологія

ІІ

Слінько Л.А.

26

Синільник Вадим Миколайович

Біологія

ІІ

Слінько Л.А.

27

Пузанова Олександра Сергіївна

Економіка

ІІ

Лукаш О.І.

28

Мутазаккі  Мар’ям Мохамедівна

Правознавство

ІІ

Пристюк Н.П.

29

Таран Даніїл

Ігорович

Правознавство

ІІ

Пристюк Н.П.

30

Запрягайло Владислав Ігорович

Інформатика

ІІ

Бондаренко О.М.

31

Москалюк Юлія Олександрівна

Математика

ІІІ

Півнева Т.В.

32

Богомолова Дар’я Віталіївна

Географія

ІІІ

Лукаш О.І.

33

Кучава Кристина Олександрівна

Географія

ІІІ

Лукаш О.І

34

Шарко Максим

Олегович

Географія

ІІІ

Лукаш О.І

35

Тарасова вероніка Вадимівна

Історія

ІІІ

Пристюк Н.П.

36

Пристюк Катерина Денисівна

Іноземна мова (англійська)

ІІІ

Веприцький М.Ю.

37

Лук’янова Катерина Олексіївна

Іноземна мова (французька)

ІІІ

Подрезенко В.В.

38

Безкубський Дмитро Андрійович

Іноземна мова (французька)

ІІІ

Подрезенко В.В.

39

Ковальова Кристина  Дмитрівна

Біологія

ІІІ

Уварова І.О.

40

Мірошник Євген Іванович

Хімія

ІІІ

Арутюнова О.О.

41

Москалюк Юлія Олександрівна

Правознавство

ІІІ

Пристюк Н.П.

42

Мединська Олена  Владиславівна

Правознавство

ІІІ

Пристюк Н.П.

 

Команди учнів Харківської гімназії №12, які вибороли призові місця за участь у районному етапі міських турнірів:

ІІІ місце – команда юних хіміків;

ІІІ місце – команда юних раціоналізаторів та винахідників;

ІІІ місце – команда юних географів;

ІІІ місце – команда юних фізиків.

 

Переможці районного етапу міського конкурсу знавців української мови:

ІІ місце – Негода Ліна, учениця 9-В класу;

ІІ місце – Гнатченко Руслана, учениця 9-В класу;

ІІІ місце – Рихлюк Даря, учениця 8-Б класу.

Переможці районного етапу міського конкурсу знавців російської мови:

І місце – Трач Христина, учениця 8-Б класу;

ІІ місце – Мединська Олена, учениця 9-В класу;

ІІ місце – Тарасова Вероніка, учениця 10-А класу.

Переможець районного конкурсу «Письмо солдату»:

     ІІ місце – Біас Сніжана, учениця 7-А класу;

Переможець районного етапу конкурсу ораторського мистецтва:

       ІІІ місце – Даньшина Дар’я, учениця 11-А класу.

 

Команди учнів Харківської гімназії №12, вибороли призові місця за участь у районному етапі міських турнірів:

І місце – команда юних економістів;

ІІ місце – команда юних правознавців;

ІІІ місце – команда юних біологів.

Учні, які делеговані до команди Червонозаводського району для участі у міському етапі турнірів:

1.    Пузановій Олександрі, учениці 10-А класу (юний економіст);

2.    Негоді Ліні, учениці 9-В класу (юний правознавець);

3.    Шарко Максиму, учню 11-А класу (юний біолог)