2015-2016

Пузанова Олександра отримала диплом ІІ ступеня в особистій першості за участь у VІІІ міському турнірі юних правознавців.

 

Переможці І (районного) етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН України:

№ з/п

Прізвище, ім’я,

по батькові учня

Секція

Клас/

курс

Вчитель

Місце в районному етапі

1

Бараннік Валерія Сергіївна

Літературна творчість

11-А

Оленіч Ольга Зіновіївна

І

2

Негода Ліна Олегівна

Етнологія

10-А

Кириченко Анастасія Миколаївна

І

3

Мединська Олена Владиславівна

Всесвітня історія

10-А

Кириченко Анастасія Миколаївна

ІІ

4

Гнатова Ганна Андріївна

Науково-технічна творчість

та винахідництво

9-А

Субота Елла Олексіївна

І

5

Трач Христина Володимирівна

Ботаніка і зоологія

9-Б

Колеснікова Яна Миколаївна

І

6

Пшеничний Олександр Петрович

Психологія

10-Б

Мамотенко Алла Віталіївна

І

7

Толста Маргарита Олегівна

Географія та ландшафтознавство

9-А

Лукаш Оксана Іванівна

ІІ

8

Пузанова Олександра Сергіївна

Екологія

11-А

Колеснікова Яна Миколаївна

І

9

Скобова Олеся Владиславівна

Англійська мова

10-А

Любічева Ксенія Михайлівна

ІІ

10

Курілець Даніель Олександрович

Мовознавства/ Французька мова

10-А

Стрілець Світлана Іванівна

І

11

Зелінська Катерина Романівна

Мовознавства/ Французька мова

10-А

Подрезенко Валерія Вікторівна

ІІ

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Зелінська Анна, учениця 9-А класу виборола ІІ місце у VІІІ міському турнірі знавців російської мови  

 

Призер ІХ міський конкурс знавців української мови серед учнів 8-11-х класів учениця 9-А класу Зелінську Анну

 

Призери олімпіади ІІ (районний) етап Всеукраїнської учнівської олімпіади 

Біологія

І місце – Антипова Катерина, учениця 8-Б класу;

ІІ місце – Біас Сніжана, учениця 8-А класу

ІІІ місце – Спесівова Сабіна, учениця 9-А класу;

ІІІ місце – Зелінська Анна, учениця 9-А класу;

І місце - Пшеничний Олександр, учень 10-Б класу;

ІІІ місце – Мединська Олена, учениця 10-А класу

Трудове навчання (дівчата)

І місце – Амірян Діана, учениця 9-Б класу

 

Трудове навчання (хлопці):

ІІ місце -  Ткаченко Віталій, учень 11-А класу

Фізика

ІІ місце – Матеко Аркадій, учень 7-Б класу;

Хімія

ІІ місце Давидов Денис , учень 7-А класу;

ІІІ місце Фірсов Володимир, учень 6-А класу;

ІІІ місце Червінська Анастасія, учениця 8-В класу;

ІІІ місце Червінська Дар’я, учениця 8-В класу

Економіка

І місце Пузанова Олександра, учениця 11-А класу.

Правознавство

І місце Пузанова Олександра, учениця 11-А класу;

ІІІ місце Терянник Ольга, учениця 10-А класу;

ІІІ місце Амірян Діана, учениця 9-Б класу.

Інформатика

І місце Запрягайло Владислав, учень 10-Б класу

з історії

І місце - Таран Данило, учень 11-А класу;

ІІ місце - Мутазаккі Мар’ям, учениця 10-А класу;

ІІ місце – Негода Ліна, учениця 10-А класу;

ІІ місце – Пристюк Катерина, учениця 9-Б класу;

ІІІ місце - Спесівова Сабіна, учениця 9-А класу;

ІІІ місце – Журавель Маріана, учениця 8-А класу;

 

з математики:

ІІ місце – Ткаченко Катерина, учениця 7-В класу;

ІІ місце – Зелінська Анна, учениця 9-А класу;

ІІІ місце – Марусик Анастасія, учениця 6-Б класу;

ІІІ місце – Гнатова Ганна, учениця 9-А класу;

ІІІ місце – Москалюк Юлія, учениця 11-А класу

 

з англійської мови:

І місце - Негода Ліна, учениця 10-А класу;

ІІ місце - Толста Маргарита, учениця  9-Б класу;

ІІ місце – Тарасова Вероніка, учениця 11-А класу;

ІІІ місце – Гончаров Дмитро, учень 8-Б класу.

 

з французької мови:

І місце – Дегтяр Дар’я, учениця 9-Б класу;

І місце – Зелінська Катерина, учениця 10-А класу;

І місце – Гармаш Марина, учениця 11-а класу;

ІІ місце - Рихлюк Дар’я, учениця 9-Б класу;

ІІ місце - Кучава Крістіна, учениця 11-А класу;

ІІІ місце – Бубліков Микола, учень 8-Б класу.

з російської мови та літератури:

ІІІ місце - Удовиченко Владлена, учениця 10-А класу та Тарасова Вероніка, учениця 11- А класу

 

з географії:

І місце - Москалюк Юлію, учениця 11-А класу;

ІІІ місця - Антіповa Катеринa, учениця 8-Б класу, Толстa Маргаритa, учениця 9-Б класу, Спєсівовa Сабінa , учениця 9-А класу,  Кучавa Кристинa, учениця 11-А класу.