2016-2017
У 2016/2017 у ІІ (районному) етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін взяли участь 123 учні-переможці І (шкільного) етапу. Із них у ІІ (районному) етапі призові місця посіли 59 учнів гімназії.
№ | ПІБ учня | Предмет | Місце | ПІБ вчителя |
1 | Матеко Аркадій Олексійович | Трудове навчання (хлопці) | І | Ребров В.В. |
2 | Москаленко Артем Юрійович | Трудове навчання (хлопці) | І | Ребров В.В. |
3 | Амірян Діана Севаківна | Трудове навчання (дівчата) | І | Даньшина С. В. |
4 | Антіпова Катерина Юріївна | Географія | І | Лукаш О.І. |
5 | Негода Ліна Олегівна | Історія | І | Кириченко А.М. |
6 | Марусик Анастасія Сергіївна | Українська мова та література | І | Петрик Н.М. |
7 | Трач Христина Володимирівна | Українська мова та література | І | Оленіч О.З. |
8 | Шапіро Поліна Сергіївна | Іноземна мова (англійська) | І | Пивоварова Л.І. |
9 | Гамуля Наталія Олександрівна | Іноземна мова (англійська) | І | Пивоварова Л.І. |
10 | Гнатченко Руслана Дмирівна | Іноземна мова (англійська) | І | Любічева К. М. |
11 | Амірян Діана Севаківна | Іноземна мова (французька) | І | Стрілець С.І. |
12 | Богомолова Дар’я Віталіївна | Іноземна мова (французька) | І | Стрілець С.І. |
13 | Момотова Еліна Сергіївна | Астрономія | І | Мітіус В.І. |
14 | Дегтяр Дарія Андріївна | Правознавство | І | Світлична Л.В. |
15 | Канівець Анна Вікторівна | Географія | ІІ | Лукаш О.І. |
16 | Лінкер Вероніка Владиславівна | Географія | ІІ | Лукаш О.І. |
17 | Толста Маргарита Олегівна | Географія | ІІ | Лукаш О.І. |
18 | Пшеничний Олександр Петрович | Екологія | ІІ | Колеснікова Я.М. |
19 | Антіпова Катерина Юріївна | Українська мова та література | ІІ | Оленіч О.З. |
20 | Толста Маргарита Олегівна | Українська мова та література | ІІ | Оленіч О.З. |
21 | Негода Ліна Олегівна | Українська мова та література | ІІ | Оленіч О.З. |
22 | Негода Ліна Олегівна | Іноземна мова (англійська) | ІІ | Веприцький М.Ю. |
23 | Ткаченко Катерина Леонідівна | Іноземна мова (французька) | ІІ | Подрезенко В.В. |
24 | Бубліков Микола Дмитрович | Іноземна мова (французька) | ІІ | Подрезенко В.В. |
25 | Бабенко Катерина Романівна | Іноземна мова (французька) | ІІ | Стрілець С.І. |
26 | Мутазаккі Маріам Мухамедівна | Іноземна мова (французька) | ІІ | Подрезенко В.В |
27 | Кабанова Вікторія Костянтинівна | Хімія | ІІ | Арутюнова О.О. |
28 | Фірсов Володимир Олегович | Хімія | ІІ | Арутюнова О.О. |
29 | Рожко Ксенія Романівна | Хімія | ІІ | Арутюнова О.О. |
30 | Червінська Дар’я Любомирівна | Хімія | ІІ | Арутюнова О.О. |
31 | Лінкер Вероніка Владиславівна | Фізика | ІІ | Самборський В.О. |
32 | Гнатова Ганна Андріївна | Фізика | ІІ | Мітіус В.І. |
33 | Антіпова Катерина Юріївна | Біологія | ІІ | Колеснікова Я.М. |
34 | Пристюк Катерина Денисівна | Біологія | ІІ | Колеснікова Я.М. |
35 | Мединська Олена Владиславівна | Біологія | ІІ | Уварова І.О. |
36 | Рихлюк Дар’я Дмитрівна | Правознавство | ІІ | Світлична Л.В. |
37 | Антіпова Катерина Юріївна | Російська мова та література | ІІІ | Смірнова Л.В. |
38 | Хажар Софія Фірасівна | Географія | ІІІ | Лукаш О.І. |
39 | Удовиченко Владлена Миколаївна | Географія | ІІІ | Лукаш О.І. |
40 | Антіпова Катерина Юріївна | Історія | ІІІ | Кириченко А.М. |
41 | Рихлюк Дарія Дмитрівна | Історія | ІІІ | Кириченко А.М. |
42 | Мутазаккі Мар’ям Мохамедівна | Історія | ІІІ | Кириченко А.М. |
43 | Гнатова Ганна Андріївна | Математика | ІІІ | Субота Е.О. |
44 | Ткаченко Катерина Леонідівна | Українська мова та література | ІІІ | Джуринська Н.О. |
45 | Кузін Кирило Іванович | Іноземна мова (англійська) | ІІІ | Мушулова К.Р. |
46 | Толста Маргарита Олегівна
| Іноземна мова (англійська) | ІІІ | Мушулова К.Р. |
47 | Ахмедова Гюльнар Гафімовна | Іноземна мова (французька) | ІІІ | Стрілець С.І. |
48 | Сурніна Анастасія Олександрівна | Іноземна мова (французька) | ІІІ | Стрілець С.І. |
49 | Давидов Денис Ігорович | Хімія | ІІІ | Арутюнова О.О. |
50 | Ткаченко Катерина Леонідівна | Фізика | ІІІ | Самборський В.О. |
51 | Червінська Дар’я Любомирівна | Фізика | ІІІ | Мітіус В.І. |
52 | Запрягайло Владислав Ігорович | Інформатика | ІІІ | Бондаренко О.М. |
53 | Пилипенко Олексій Ігорович | Інформатика | ІІІ | Самотой Є.В. |
54 | Лінкер Вероніка Владиславівна | Біологія | ІІІ | Слінько Л.А. |
55 | Теряник Ольга Миколаївна | Правознавство | ІІІ | Кириченко А.М. |
56 | Юр´єва Дарина Ігорівна | Біологія | ІІІ | Колесникова Я.М. |
57 | Спєсівова Сабіна Олексіївна | Біологія | ІІІ | Колесникова Я.М. |
58 | Пшеничний Олександр Петрович | Біологія | ІІІ | Уварова І.О. |
59 | Гулага Яна Сергіївна | Астрономія | ІІІ | Мітіус В.І. |
У 2016/2017 навчальному році учні Харківської гімназії № 12 брали участь у складі команд Основ’янського району у ІІІ (обласному) етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з історії, основ правознавства, біології, інформатики, іноземної мови (французької), географії, іноземної мови (англійської), трудового навчання.
Призові місця посіли:
№ | ПІБ учня | Предмет | Місце | ПІБ вчителя |
1 | Москаленко Артем Юрійович | Трудове навчання (хлопці) | ІІ | Ребров В.В. |
2 | Амірян Діана Севаківна | Трудове навчання (дівчата) | ІІ | Даньшина С. В. |
3 | Трач Христина Володимирівна | Українська мова та література | ІІ | Оленіч О.З. |
4 | Негода Ліна Олегівна | Українська мова та література | ІІ | Оленіч О.З. |
5 | Антіпова Катерина Юріївна | Географія | ІІІ | Лукаш О.І. |
6
| Дегтяр Дарія Андріївна | Правознавство | ІІІ | Світлична Л.В. |
З вересня 2016 по квітень 2017 року 44 учні Харківської гімназії № 12 брали участь у районних етапах міських турнірів та конкурсів в межах реалізації програми «Обдарована молодь» та вибороли місця у районних командах юних біологів, істориків, хіміків, економістів, журналістів, фізиків, інформатиків Учні гімназії були включені до складу команд Основ’янського району де продемонстрували ґрунтовну підготовку та вибороли такі перемоги:
У міських етапах:
Диплом ІІІ ступеня нагороджена Дегтяр Дар’я, учениця 10-Б класу в особистій першості ІХ міського турніру юних правознавців для учнів 9-11-х класів загальноосвітніх навчальних закладів
ІІ місце посіла збірна команда № 1 Основ’янського району в ХІ міському турнірі юних істориків для учнів 9-11-х класів загальноосвітніх навчальних закладів. У складі команди були учениці 10-Б класу Дегтяр Дар’я та Рихлюк Дар’я.
У фінальних Всеукраїнських етапах:
- ІІІ місце у фінальному етапі ІІІ Всеукраїнського турніру юних філософів та релігіє знавців у м. Чернігові посіла команда Основ’янського району. У складі команди була учениця 10-Б класу Дегтяр Дар’я.
- - ІІІ ступеня у фінальному етапі ХІV Всеукраїнського турніру юних правознавців ( у складі команди Червонозаводського району), м. Ужгород, 2016р. У складі команди була учениці 10-Б класу Дегтяр Дар’я, Рихлюк Дар’я.
- диплом у номінації «За волю до перемоги» у фінальному етапі ХІV Всеукраїнського турніру юних правознавців (у складі команди Червонозаводського району), м. Ужгород, 2016р.
Кращими роботами у конкурсі-захисті науково-дослідницьких робіт
Малої академії наук України у 2016/2017 навчального року визнані наступні роботи:
№ з/п | ПІБ учня | Клас | Відділення | Секція | Місце |
1 | Мутазаккі Мар’ям Мохамедівна | 11 | Історії | Археологія | І |
2 | Дегтяр Дар’я Андріївна | 10 | Філософії та суспільствознавства | Правознавство | І |
3 | Скобова Олеся Владиславівна | 11 | Мовознавство | Англійська мова | І |
4 | Курилець Даніель Владиславович | 11 | Мовознавство | Французька мова | І |
5 | Гнатова Ганна Андріївна | 10 | Технічних наук
| Екологічно безпечні технології та ресурсозбереження | І |
За участь в обласному етапі науково-дослідницьких робіт МАН України учнями гімназії отримано:
- дипломами І ступеня– 2 учасники (Мутазаккі Мар’ям, учениця 11-А класу, керівник Кириченко А.М., Дегтяр Дар’я, учениця 10-Б класу, керівник Світлична Л.В.)
Учні гімназії брали участь у таких конкурсах:
1.Районний етап міського конкурсу учнівських творчо-пошукових робіт «Мій родовід» у 2017 році
1. В номінації «Мій родовід: від витоків до сучасності»
ІІІ місце Спєсівову Сабіну, ученицю 10-А класу Харківської гімназії № 12 Харківської міської ради Харківської області, за роботу «Від прадідів до сьогодення».
2. В номінації «Традиції моєї родини»
Дипломом ІІ ступеня Червінську Дар’ю, ученицю 9-В класу Харківської гімназії № 12 Харківської міської ради Харківської області, за роботу «Пізнаємо світ мандруючи».
2.У І (районному) етапі XV міської олімпіади випускників школи І ступеня «Путівка в науку» перемогу здобули:
Диплом І ступеня у Полякова Артема Андрійовича, учня 4-Б класу Харківської гімназії №12 Харківської міської ради Харківської області, в освітній галузі «Математика»;
Дипломи ІІ ступеня у Ткаченко Ангеліни Сергіївни, учениці 4 класу Харківської гімназії №12 Харківської міської ради Харківської області, в освітній галузі «Українська мова»; Мушинської Єлизавети Дмитрівни, учениці 4-В класу Харківської гімназії №12 Харківської міської ради Харківської області, в освітній галузі «Природознавство».
3.У міському етапі ХV міська олімпіада випускників школи І ступеня «Путівка в науку»:
Дипломом ІІІ ступеня нагороджена Ткаченко Ангеліна, учениця 4-В класу Харківської гімназії № 12 Харківської міської ради Харківської області, в освітній галузі «Українська мова»;
4.Участь у районному етапі VІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка серед учнів 5 – 11-х класів та ХVІІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика серед учнів 3-4-х класів
І місце у Пруднікової Анастасії, учениці 3-В класу
ІІ місце у Матеко Анни, учениці 3-В класу;
ІІІ місця у Андрющенко Валерії, учениці 4-Б класу;
Ткаченко Ангеліни, учениці 4-В класу.
ІІ місце у Гнатченко Руслани, учениці 11-А класу;
ІІІ місця у Андрєєвої Аміни, учениці 5-А класу;
У Марусик Анастасії, учениці 7-Б класу;
У Бубликова Миколи, учня 9-Б класу;
Гамулі Наталії, учениці 8-В класу;
Шапіро Поліни, учениці 8-В класу
5.Конкурс ораторського мистецтва (район)
ІІІ місце-Журавель М, учениця 9-А класу ( вчитель Оленіч О.З.)
Районний етап міського конкурсу творчих робіт вільного жанру 6.«Присвята рідному місту» для учнів 8-11-х класів загальноосвітніх навчальних закладів»
1. В номінації «Харків – місто моє» (вірші-присвяти)
- ІІ місце у Антіпової Катерини, учениці 9-Б класу за вірш «Мій любий Харкове».
- ІІІ місце у Крівчиної Дарини, учениці 9-Б класу за вірш «Мій любий край»;
2. В номінації «Харків – місто щастя і добра» (статті, замітки, репортажі, інтерв’ю, есе)
- ІІІ місце у Гнатової Ганни, учениці 10-А класу, за роботу «Мій Харків».
3. В номінації «Мій Харків – мої крила» (відеороботи)
- ІІІ місця у Кислого Дмитра, учня 11-Б класу, за роботу «Візитка Харкова»; Максимова Олексія, учня 10-Б класу, за роботу «Улюблені місця Харкова».
7.«Учень року – 2017» (район)
Абсолютним переможцем у районному етапі міського конкурсу «Учень року - 2017» стала:
Дегтяр Дар’я, учениця 10-Б класу в номінації «Інтелектуал року».
ІІ місця отримали: Толста Маргарита, учениця 10-Б класу в номінації «Лідер року»; Дяченко Євген, учень 10-А класу в номінації «Творча особистість року».
Протягом 2016/2017 навчального року учні гімназії були учасниками різноманітних конференцій:
1. Дипломи учасників Всеукраїнської науково-практичної конференції молоді та юнацтва Фізика. Наука. Життя. (27.03.2017), отримали:
- учениця 10-А класу Гнатова Ганна. (Керівник Мітіус В.І.)
Команда учнів брали участь в інтерактивній квест-грі для школярів «Кар’єрист-2017», організованій представниками економічного факультету та кафедри економіки та маркетингу ХПІ в Національному технічному університеті «Харківський політехнічний інститут». Команда Харківської гімназії №12 виборола ІІІ місце та отримала диплом, подяку та пам’ятні призи.