2017-2018

Перемоги у ІІ (районному) етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів у 2017/2018 навчальному році:

ПІБ учня

Предмет

Місце

ПІБ вчителя

1

Матеко Аркадій Олексійович

Трудове навчання

(хлопці)

І

Ребров В.В.

2

Москаленко Артем Юрійович

Трудове навчання

(хлопці)

І

Ребров В.В.

3

Бойко Іван Дмитрович

Математика

І

Пономарьова А.Р.

4

Кабанова Вікторія Костянтинівна

Математика

І

Патюкова І.М.

5

Трач Вікторія

Володимирівна

Фізика

І

Березіна І.В.

6

Зионг Тхі Тхао

Фізика

І

Березіна І.В.

7

Трач Христина

Володимирівна

Екологія

І

Колеснікова Я.М.

8

Кабанова Вікторія Костянтинівна

Іноземна мова (англійська)

І

 Овчиннікова Л.П.

9

Шапіро Поліна Сергіївна

Іноземна мова (англійська)

І

Пивоварова Л.І.

10

Зіонг Тхі Тхао

Географія

І

Лукаш О.І.

11

Марусик  Анастасія Сергіївна

Географія

І

Лукаш О.І.

12

Павлючок Анастасія Андріївна

Іноземна мова (французька)

І

Стрілець С.І.

13

Юр’єва Дарина Ігорівна

Іноземна мова (французька)

І

Подрезенко В.В.

14

Амірян Діана Севаківна

Іноземна мова (французька)

І

Стрілець С.І.

15

Кривонос Поліна Сергіївна

Хімія

І

Арутюнова О.О.

16

Рожко Ксенія Романівна

Хімія

І

Арутюнова О.О.

17

Лінкер Вероніка Владиславівна

Біологія

І

Слінько Л.А.

18

Антипова Катерина Юріївна

Біологія

І

Колеснікова Я.М.

19

Дегтяр Дар’я

 Андріївна

Правознавство

І

Дурицький П.С.

20

Рихлюк Дар’я

Дмитрівна

Правознавство

ІІ

Дурицький П.С.

21

Ткаченко Катерина Леонідівна

Іноземна мова (англійська)

ІІ

Пивоварова Л.І.

22

Сурніна Анастасія Олександрівна

Іноземна мова (французька)

ІІ

Стрілець С.І.

23

Бабенко Катерина Романівна

Іноземна мова (французька)

ІІ

Стрілець С.І.

24

Кузьмичова Катерина Дмитрівна

Іноземна мова (французька)

ІІ

Стрілець С.І.

25

Толста Маргарита Олегівна

Російська мова та література

ІІ

Смірнова Л.В.

26

Лінкер Вероніка Владиславівна

Географія

ІІ

Лукаш О.І.

27

Толста Маргарита Олегівна

Географія

ІІ

Лукаш О.І.

28

Кузьмичова Катерина Дмитрівна

Трудове навчання (дівчата)

ІІ

Даньшина С. В.

29

Тімофєєва Анна

Олександравна

Фізика

ІІ

Березіна І.В.

30

Мєзєнцева Евеліна Владиславівна

Іноземна мова (англійська)

ІІ

Овчиннікова Л.П.

31

Кабанова Вікторія Костянтинівна

Хімія

ІІ

Арутюнова О.О.

32

Дам Аліса Чиївна

Українська мова та література

ІІ

Джуринська Н.О.

33

Трач Вікторія

Влодимирівна

Українська мова та література

ІІ

Стьопкіна Л.Д.

34

Шапіро Поліна Сергіївна

Українська мова та література

ІІ

Джуринська Н.О.

35

Гамуля Наталія Юріївна

Українська мова та література

ІІ

Стьопкіна Л.Д.

36

Трач Христина Володимирівна

Українська мова та література

ІІ

Оленіч Ок.З.

37

Канівець Анна Вікторівна

Біологія

ІІ

Слінько Л.А.

38

Спєсівова Сабіна Олексіївна

Біологія

ІІ

Колеснікова Я.М.

39

Москаленко Артем Юрійович

Економіка

ІІ

Лукаш О.І.

40

Каліберда Егор Володимирович

Інформаційні технології

ІІ

Бондаренко О.М.

41

Гнатова Ганна Андріївна

Інформаційні технології

ІІ

Бондаренко О.М.

42

Зионг Тхі Тхао

Історія

ІІІ

Сердюк В.Ю.

43

Канівець Анна Вікторіївна

Географія

ІІІ

Лукаш О.І.

44

Клименко Анастасія Павлівна

Математика

ІІІ

Субота Е.О.

45

Гнатова Ганна Андріївна

Математика

ІІІ

Субота Е.О.

46

Гнатова Ганна

Андріївна

Фізика

ІІІ

Мітіус В.І.

47

Гамуля Наталія Юріївна

Іноземна мова (англійська)

ІІІ

Пивоварова Л.І.

48

Глущенко Дар’я Євгенівна

Іноземна мова (англійська)

ІІІ

Веприцький М.Ю.

49

Трач Вікторія Володимирівна

Хімія

ІІІ

Арутюнова О.О.

50

Фірсов Володимир Олегович

Хімія

ІІІ

Арутюнова О.О.

51

Червінська Дар’я Любомирівна

Хімія

ІІІ

Арутюнова О.О.

52

Пристюк Катерина Денисівна

Біологія

ІІІ

Колеснікова Я.М.

53

Зионг Тхі Тхао

Біологія

ІІІ

Мамотенко А.В.

54

Спесівова Сабіна

Олексіївна

Астрономія

ІІІ

Мітіус В.І.

 

Перемоги у ІІІ обласному етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів:

ПІБ учня

Предмет

Місце

ПІБ вчителя

1

Москаленко Артем Юрійович

Трудове навчання

(хлопці)

ІІ

Ребров В.В.

2

Матеко Аркадій  Олексійович

Трудове навчання (хлопці)

ІІ

Ребров В.В.

3

Шапіро Поліна  Сергіївна

Англійська мова

ІІ

Пивоварова Л.І.

4

Антіпова Катерина

Юріївна

Біологія

ІІІ

Колесникова Я.М.

5

 

Дегтяр Дарія

 Андріївна

Правознавство

ІІІ

Дурицький П.С.

 

Перемоги у І (районному) етапі конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН України:

з/п

ПІБ учня

Клас

Відділення

Секція

Місце

ПІБ керівника

1

Рихлюк Дар’я Дмитрівна

11

Літературознавства, фольклористики  та мистецтва

Літературна творчість

І

Оленіч О.З.

2

Дегтяр Дар’я Андріївна

11

Філософії та суспільствознавства

Правознавство

І

Дурицький П.С.

3

Гамуля Наталія Юріївна

9

Мовознавство

Англійська мова

І

Пивоварова Л.І.

4

Толста Маргарита Олегівна

11

Математика

Математика

І

Субота Е.О.

5

Рожко Ксенія Романівна

9

Екології та аграрних наук

 

 

Охорона довкілля та раціональне природокористування

І

Арутюнова О.О.

6

Толста Маргарита Олегівна

11

Екології та аграрних наук

Ветеринарія та зоотехнія

І

Колеснікова Я.М.

7

Ткаченко Катерина Леонідівна

9

Мовознавство

Англійська мова

ІІ

Пивоварова Л.І.

8

Амірян Діана Савиківна

11

Мовознавство

Французька мова

ІІ

Стрілець С.І.

9

Антіпова Катерина Юріївна

10

Науки про Землю

Географія та ландшафтознавство

ІІ

Лукаш О.І.

10

Толста Маргарита Олегівна

11

Літературознавства, фольклористики та мистецтва

Літературна творчість

ІІ

Оленіч О.З.

11

Трач Христина Володимирівна

11

Мовознавство

Українська мова

ІІ

Оленіч О.З.

12

Канівець Анна Вікторівна

9

Хімія та біологія

Психологія

ІІ

Мамотенко А.В.

13

Сурніна Анастасія Олександрівна

 

Літературознавства, фольклористики та мистецтва

 

Фольклористика

ІІІ

Смірнова Л.В.

14

Нетеса Роман Андрійович

9

Компютерні технології

Інтернет технології, веб - дизайн

ІІІ

Самотой Є.В.

 

Переможці ІІ (обласного) етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт  учнів-членів Малої академії наук України в 2017 /2018 навчальному році

з/п

ПІБ учня

Клас

Відділення

Секція

Місце

ПІБ керівника

1

Ткаченко Катерина Леонідівна

9

Мовознавства

Англійська мова

ІІ

Пивоварова Л.І.

2

Дегтяр Дар’я Андріївна

11

Філософії та суспільствознавства

Правознавство

ІІ

Дурицький П.С.

3

Гамуля Наталія Юріївна

9

Мовознавства

Англійська мова

ІІІ

Пивоварова Л.І.

 

Участь у районному етапі VІІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка серед учнів 5 – 11-х класів та ХVІІІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика серед учнів  3-4-х класів

І місце – Пруднік Анастасія, учениця 4-В класу (Сичова Н.М.);

ІІІ місце – Несвітайло Анастасія, учениця 3-А класу (Миргород М.Є.);

ІІ місця: Бородіна Марія, учениця 6  класу (Петрик Н.М.);

         Марусик Анастасія, учениця 8-Б класу (Петрик Н.М.);

         Ткаченко Катерина, учениця 9-В класу (Джуринська Н.О.);

ІІІ місця: Дам Аліса, учениця 7-А класу (Джуринська Н.О.);

                   Гавриш Анастасія, учениця 7-А класу (Стьопкіна Л.Д.)

                   Трач Христина, учениця 11-Б класу (Оленіч Ок.З.)

Конкурс ораторського мистецтва (район)

ІІ місце-Журавель М, учениця 10-Б класу ( вчитель Оленіч О.З.)

Районний етап ХVІ міської олімпіади випускників школи І ступеня «Путівка в науку»:

в освітній галузі «Українська мова»

І - Пруднік Анастасія, учениця 4-В класу (Сичова Н.М.);

в освітній галузі «Математика»

ІІ – Резнюк Михайло, учень 4-А класу (Євтушенко І.М.)

в освітній галузі «Природознавство»

  • Фірсов Костянтин, учень 4-В класу(Сичова Н.М.).

Міський етап ХVІ міської олімпіади випускників школи І ступеня «Путівка в науку»:

в освітній галузі «Українська мова»

ІІІ місце - Пруднік Анастасія, учениця 4-В класу (Сичова Н.М.);

«Учень року – 2018» (район)

Переможцем  у районному етапі міського конкурсу «Учень року - 2018» стала:

  • Біас Сніжана, учениця 10-А класу в номінації «Спортсмен  року».

Лауреат конкурсу:

  •  Рихлюк Дар’я, учениця 11-Б класу в номінації «Лідер року»

«Учень року – 2018» (міський етап)

Біас Сніжана, учениця 10-А класу в номінації «Спортсмен  року» - переможець конкурсу.

Турніри:

Міські етапи турнірів:

ХІІ міський турнір юних журналістів для учнів 9-11-х класів закладів загальної середньої освіти

- диплом учасника (до складу команди Основ’янського району входила Журавель Маріанна, учениця 10-Б класу)

ХVІ міський турнір юних біологів для учнів 9-11-х класів закладів загальної середньої освіти.

- диплом учасника (до складу команди Основ’янського району входили Москаленко Артем, учень 11-Б класу Пристюк Катерина, учениця 11-Б класу, Гамуля Наталія, учениця 9-В класу)

Х міський турнір юних географів  для учнів 9-11-х класів закладів загальної середньої освіти.

  • диплом ІІ ступеня (до складу команди Основ’янського району входили Толста Маргарита, учениця 11-Б класу, Канівець Анна, учениця 9-В класу)

Фінальні Всеукраїнські етапи турнірів:

у місті Полтава проходив фінальний етап ХV Всеукраїнського турніру юних правознавців

 диплом ІІІ ступеня (до складу команди Основ’янського району входили Дегтяр Д., учениця 11-Б класу Рихлюк Д., учениця 11-Б класу)

у місті Харкові проходив фінальний етап XIІІ Всеукраїнський турнір юних географів.

- диплом учасника (до складу команди Основ’янського району входили Толста Маргарита, учениця 11-Б класу, Канівець Анна, учениця 9-В класу)

Участь у обласному фестивалі з комп’ютерної графіки та анімації серед учнів загальноосвітніх навчальних закладів Харківської області:

Участьу І Всеукраїнській інтернет-олімпіаді «На урок» з предметів початкової школи (ТОВ Освітній проект «На Урок»)

Дипломи І ступеня всеукраїнського рівня:

Кукла Анна, учениця 3-А класу;

Репейко Єгор, учень 3-А класу

Алмакаєва Діана, учениця 3-А класу;

Борисенко Варвара, учениця 3-А класу;

Вакула Софія, учениця 3-А класу;

Дипломи ІІ ступеня:

Мартіян Кирило,учень 3-А класу;

Зуй Ольга, учениця 3-А класу

 

Конференції:

  • Грамотою нагороджена Рожко Ксенія, учениця 9-А класу у конференції присвяченій Міжнародному дню води, яка відбувалась у ХКТК НТУ «ХПІ». (вчитель Арутюнова О.О.)
  • Грамотою нагороджена Пристюк Катерина, учениця 11-Б класу за участь у ІІІ Всеукраїнській історико-краєзнавчій конференції учнівської молоді «Державотворчі процеси в Україні: через віки у ХХІ століття» Київ-Черкаси, 2018 (вчитель Смірнова Л.В.)