2011-2012

 

 

 

 

 

 

 

 

У грудні 2011/січні 2012 року проведено І–ІІІ етапи Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості за номінаціями: «Література» й «Історія України і державотворення».

Переможцями ІІІ (обласного) етапу Конкурсу стали:

П.І.Б. учня

Клас

Місце

Номінація

Ланько Дар’я

9

ІІІ

Література

Вустянова Юлія

10

І

Історія України і державотворення

 

 

 

 

Наукове відділення   Філологія та мистецтвознавство

 

 

Перемоги на обласному етапі учнівських олімпіад 2011/2012 н.р.

Трудове навчання (обслуговуюча праця)

Амірян Аманда

ІІ

Коваленко М.Л.



 

 

ПРИЗЕРИ

ІІ (районного) етапу Всеукраїнських олімпіад з базових дисциплін

з/п

Предмет

Прізвище ім’я учасника

Місце

ПІБ вчителя

1

Трудове навчання (обслуговуюча праця)

Амірян Аманда

І

Коваленко М.Л.

2

Трудове навчання (обслуговуюча праця)

Кот Катерина

І

Коваленко М.Л.

3

Трудове навчання

(технічна праця)

Гапоненко Володимир

І

Хлібко А.Т.

4

Фізика

Ле Ву Антон

І

Мітіус В.І.

5

Французька мова

Безкубський Дмитро

І

Зуєва Л.О.

6

Французька мова

Ланько Дар’я

І

Зуєва Л.О.

7

Французька мова

Бабенко Анастасія

І

Зуєва Л.О.

9

Світова література

Ланько Дар’я

І

Смірнова Л.В.

10

Історія

Ланько Дар’я

І

Пристюк Н.П.

11

Правознавство

Ланько Дар’я

І

Ляхова Н.В.

12

Французька мова

Губеня Євген

ІІ

Стрілець С.І.

13

Французька мова

Морозова Дар’я

ІІ

Зуєва Л.О.

14

Світова література

Максимова Тетяна

ІІ

Оленіч О.З.

15

Українська мова та література

Пивоварова Еліна

ІІ

Оленіч О.З.

16

Українська мова та література

Морозова Дар’я

ІІ

Оленіч О.З.

17

Хімія

Головешко Павло

ІІ

Чіркова І.В.

18

Математика

Ткаченко Вадим

ІІ

Василенко Т.В.

19

Біологія

Максимова Тетяна

ІІ

Меленті В.О.

20

Біологія

Ткаченко Вадим

ІІ

Меленті В.О.

21

Інформатика

Лавриненко Дмитро

ІІ

Бондаренко О.М.

22

Інформатика

Філіпов Ілля

ІІ

Бондаренко О.М.

23

Англійська мова

Ткаченко  Вадим

ІІІ

Шаповал О.С.

24

Французька мова

Щербакова Анна

ІІІ

Зуєва Л.О.

25

Світова література

Колбасіна Анна

ІІІ

Гнатченко Т.О.

26

Світова література

Ткаченко Вадим

ІІІ

Петрик Н.М.

27

Історія

Ткаченко Вадим

ІІІ

Пристюк Н.П.

28

Правознавство

Морозова Дар’я

ІІІ

Ляхова Н.В.

29

Географія

Шарко Максим

ІІІ

Лукаш О.І.

30

Географія

Пивоварова Еліна

ІІІ

Лукаш О.І.

31

Географія

Безбородова Катерина

ІІІ

Лукаш О.І.

32

Українська мова та література

Ткаченко Вадим

ІІІ

Сіятовська О.О.

33

Хімія

Ткаченко Вадим

ІІІ

Чіркова І.В.

34

Біологія

Іванов Олег

ІІІ

Слінько Л.А.

35

Економіка

Ткаченко Вадим

ІІІ

Лукаш О.І.

 

 

 
 
 
02.11.2011
команда ХГ №12 посіла І місце в турнірі раціоналізаторів та винахідників.
Вітаємо учнів 11 Б Зіньковського Олексія та Каряку Олександра за активну участь.
Вчитель Мітіус Вікторія Іванівна

 

Ткаченко Вадим Олексійович, учень 11 А класу був членом міської збірної команди, яка брала участь у Всеукраїнському турнірі «Юних географів». Турнір відбувся у м.Івано – Франківськ. Команда посіла ІІ місце.

 

Учні гімназії брали участь в міських турнірах.
 
1.Дипломом третього ступеня була нагороджена команда юних хіміків Червонозаводського району, яка брала участь у ІХ міському турнірі юних хіміків для учнів 7 – 11 класів загальноосвітніх навчальних закладів м.Харкова. Членом цієї команди був учень 11Б класу Зіньковський Олексій.
 
2. Дипломом другого ступеня був нагороджений учень 11А класу за особисту першість у ІV міському турнірі юних географів для учнів 7 – 11 класів загальноосвітніх навчальних закладів

 

 

 

Турнір юних географів.

Брали участь:

 

1

Ткаченко Вадим Олексійович

ХГ №12

11 -А

2

 Каряка Олександр Вячеславович

ХГ №12

11-Б

3

 Морозова Дар’я Андріївна

ХГ №12

9 -Б

4

 

Кот

Катерина Андріївна

ХГ №12

11 - А

5

 

Гречихін Микита Андрійович

ХГ №12

11 -Б

6

Щербакова Ганна Ігорівна

ХГ №12

10 - А

 

Команда зайняла 4 місце.

Ткаченко Вадим Олексійович – кращий рецензент.

Керівник команди Лукаш Оксана Іванівна – вчитель географії.

 

20.09.2011.

Турнір юних біологів.

Брали участь:

1

Ткаченко Вадим Олексійович

 

ХГ №12

11 -А

2

Гапоненко Володимир Вікторович

ХГ №12

9 - В

3

Максимова Тетяна Сергіївна

ХГ №12

10 - А

4

 

Півоварова Еліна Владиславівна

ХГ №12

9 - Б

5

 

Безбородова Катерина Сергіївна

ХГ №12

9 - Б

 

Команда зайняла І місце.

Ткаченко Вадим Олексійович- кращий доповідач

Керівник команди Меленті Вікторія Олександрівна – вчитель біології.

 

 

17 вересня 2011

Турнір юних математиків

Брали участь:

Ткаченко Вадим Олексійович

 

ХГ №12

11 –А

Зіньковський Олексій Ілліч

ХГ №12

11 – Б

Хижковий Олександр Сергійович

ХГ №12

9-Б

Кецбай Джемал Малхазович

ХГ № 12

9 –А

Ле Ву Антон

ХГ № 12

10 Б

Ткаченко Вадим Олексійович- кращий доповідач

Зіньковський Олексій Ілліч – кращий рецензент

Керівник команди Капітонова О.О. – вчитель математики.

 

16 вересня 2011.

Турнір юних економістів.

Брали участь:

1

Ткаченко Вадим Олексійович

ХГ №12

11 -А

2

 Каряка Олександр Вячеславович

ХГ №12

11-Б

3

 Зіньковський Олексій Ілліч

ХГ №12

11-Б

4

 

Кот

Катерина Андріївна

ХГ №12

11 - А

5

 

Гречихін Микита Андрійович

ХГ №12

11 -Б

6

Сасін Олексій Володимирович

ХГ №12

10 - А

Команда зайняла І місце в районі.

Ткаченко Вадим Олексійович – кращий рецензент;

Зіньковський Олексій Ілліч – кращий доповідач.

Керівник команди Лукаш Оксана Іванівна – вчитель географії.

 

 
4
-
4
-
5
-
5
-
5
-
4
1
5
-
4
1
-
2