Освітній процес

Структура 2023/2024 навчального року

Відповідно до Закону України «Про повну загальну середню освіту», власного Статуту, встановлюється наступна структура 2023/2024 навчального року.

Навчальний рік розпочинається 1 вересня 2023 року у День знань і закінчується до 28  червня 2023 року.

Навчальні заняття організовуються за семестровою системою:

І семестр – з 1 вересня по 30 грудня 2023 року,

ІІ семестр – з       15 січня по 31 травня 2024 року.

Тривалість уроків у ХЛ №12 становить: у 1-х класах – 35 хвилин, у 2–4-х класах – 40 хвилин, у 5–11-х класах – 45 хвилин. Різниця в часі навчальних годин 1–4-х класів обов’язково обліковується і компенсується проведенням додаткових, індивідуальних занять та консультацій з учнями.

З урахуванням місцевих особливостей, кліматичних умов та в залежності від епідемічної ситуації можуть змінюватись структура навчального року та графік учнівських канікул, зокрема, можуть проводитись для учнів 1-х класів додаткові тижневі канікули. Такі зміни, відповідно до Закону України «Про повну загальну середню освіту», схвалюються педагогічною радою та вводяться в дію наказом директора гімназії.