Департамент науки і освіти 

Харківської обласної державної адміністрації
Офіційний сайт Департаменту освіти Харківської міської 

ради
Управління освіти адміністрації Червонозавоводського району Харківської міської ради
Управління кримінальної міліції у справах дітей
Study Planner - Путівник по освітньому простору Харкова
Система тестування знань
Календари на любой год - Календарь.Юрец.Ру

Позакласні заняття

Розклад роботи гуртків

 

 

Розклад гуртків

на 2018/2019 навчальний рік

 

 

Хореографічний гурток

Керівник

Панишева О.А.

4 години

Хоровий гурток

для 1-4 класів

Керівник

Висторобець І.В.

6 годин

Гурток вокального співу

для 5-9 класів

Керівник

Шморгун Т.М.

4 години

Гурток образотворчого мистецтва

Для 1-4 –х класів

Керівник

Даньшина С.В.

4 години

Понеділок

17.00 – 19.00

14.15- 16.15

 

 

Вівторок

 

14.15- 16.15

 

16.30- 18.30

Середа

 

 

16.15 – 18.15

 

Четвер

 

 

16.15 – 18.15

 

П’ятниця

17.00 – 19.00

14.15- 16.15

 

15-30- 17.30

 

 

Юний командир

для 7-х класів

Керівник

Ребров В.В.

Юний стрілець

для 8-9-х класів

Керівник

Ребров В.В.

Захисник Батьківщини

для 10-11-х класів

Керівник

Ребров В.В.

 

Понеділок

16.15 – 18.15

 

18.25 – 19.25

Вівторок

 

16.15 – 18.15

 

Середа

 

16.15 – 17.15

 

Четвер

16.15 – 17.15

 

 

П’ятниця

 

 

16.15 – 18.15

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Розклад факультативів, індивідуальних і групових занять

на 2018/2019 навчальний рік

 

5-А

6-А

6-Б

6-В

10 - А

10 - Б

11 - А

11 - Б

Понеділок

Інформатика

Самотой Є.В.

1 год(2т-нь)

Каб. 27

14.20-15.05

 

 

Інформатика

Самотой Є.В.

1 год(1т-нь)

Каб. 27

14.20-15.05

Готуємось до ЗНО

(факультатив) Пономарьова А.Р.

каб. № 36

16.15-17.00

Готуємось до ЗНО (факультатив)

Ждаміров І.Л.

каб. № 17

16.15-17.00

Історія України

каб. № 25

Дурицький П.С.

16.15-17.00

 

 

Вівторок

 

   

 

 

Історія України

каб. № 25

Дурицький П.С.

 

16.15-17.00

Українська мова

каб. №19

Оленіч Ол.З.

 

16.15 – 17.00

 

Середа

 

 

 

 

 

 

Гіди-перекладачі (факультатив)

Веприцький М.Ю.

каб. № 32

16.15-17.00

Гіди-перекладачі (факультатив)

Мушулова К.Р.

каб. № 35

16.15-17.00

Четвер

 

Інформатика

Бондаренко О.М.

1 год(2т-нь)

Каб. 26

14.20-15.05

Інформатика

Бондаренко О.М.

1 год(1т-нь)

Каб. 26

14.20-15.05

 

Гіди-перекладачі (факультатив)

Пивоварова А.Р.

каб. № 23

16.15-17.00

 

 

Готуємось до ЗНО (факультатив)

Пономарьова А.Р.

каб. № 36

16.15-17.00

П’ятниця

 

 

 

 

 

 

 

Українська мова

каб. №19

Оленіч Ол.З.

16.15 – 17.00