Матеріально-технічна база

Загальна характеристика навчального закладу

Кількість будівель-1/технічний стан-задовільний

• Проектна потужність- 1176 осіб, рік забудови - 1974р.

• Фактична кількість дітей - 1061

• Кількість навчальних кабінетів - 39, навчальних приміщень -3, підсобних - 11, адміністративних – 8 приміщень (технічний стан-задовільний)

Аналіз та технічний стан будівель.

• Кількість поверхів - 4 (стан задовільний)

• Коридори - 6 (стан задовільний)

• Сходи - 8 (стан задовільний)

• Санвузли - 5 (стан задовільний)

• Харчоблок - 1 (стан задовільний)

• Підсобні приміщення - 2 (стан задовільний)

• Напівпідвальне приміщення -1(технічний стан задовільний)

• Медичний кабінет - 1 (стан задовільний)

• Навчальні кабінети - 39 (стан задовільний)

• Спортивні зали - 2 (стан задовільний)

• Актова зала- 1 (стан задовільний)

• бібліотека - 1 (стан задовільний)

• Спортивний стадіон- 1 (стан задовільний)

• Спортивний майданчик- 1 (стан задовільний)

• Дитячий майданчик- 1 (стан задовільний)

Покрівля. - м’яка 2500 м2(стан задовільний)

Загальна характеристика інженерних мереж.

∙ Тепломережа/технічний стан:

водяне опалення від центральної мережі теплопостачання КП ХТМ (стан задовільний)

∙ Водопостачання, водовідведення:

У наявності гаряче централізоване водопостачання, наразі відсутності гарячої води в приміщенні харчоблоку - гарячу воду забезпечено бойлером.

∙ Холодну воду постачає міський центральний водопровід , постачання з «Харківводоканал» (стан задовільний)

∙ Електромережа-постачання Харківобленерго, повітряний силовий кабель з напругою 220 Вт (стан задовільний)

∙ Прилади обліку-технічний стан задовільний - лічильник тепла- Supercal 430; лічильник гарячої води- ДУ20 КВ 2,5 (2012 – рік введення в експлуатацію), лічильник холодної води – TYP M-TR (2016 році введення в експлуатацію).

Загальна характеристика території.

• Площа – 1,2 га

• Площа асфальтобетонного покриття - 0,2 га

• Загальна кількість зелених насаджень - 170 шт. (стан задовільний, 4 дерев потребують коронування, 5 дерев потрібно зрізати)

• контейнери для вивозу сміття - 2 шт. (стан задовільний)

• освітлення зовнішнє (наявність стовпів, ламп та їх функціональність) – 26 (стан задовільний)

Оснащення приміщень навчального закладу.

• харчоблок (технологічне обладнання/господарчі товари) - забезпечено всім на 100%

• медичний кабінет (ліки/обладнання/господарчі товари) – практичне функціонування забезпечено

• господарчий інвентар - забезпечено на 100%, (віники 10 шт., ганчірки для миття полів-20шт., лопати 10 шт., лопати для прибирання снігу -10 шт., граблі 45 шт., мішки 20 шт., мітла 5 шт.), потребує оновлення раз на рік через постійну експлуатацію

• Заклад освіти (меблі, канцтовари, господарські товари тощо)- - забезпечено всім на 100%, але враховуючи високий рівень експлуатації та амортизації канцтовари, меблі, миючі засоби, дезінфікуючі засоби потребують постійного поповнення

• Посуд - забезпечено, але постійно потребує поповнення через високу амортизацію, приблизно раз на рік чашки – 200 шт, тарілки – 200шт.

• бібліотека ( книги - 9584 шт.)