Департамент науки і освіти 

Харківської обласної державної адміністрації
Офіційний сайт Департаменту освіти Харківської міської 

ради
Управління освіти адміністрації Червонозавоводського району Харківської міської ради
Управління кримінальної міліції у справах дітей
Study Planner - Путівник по освітньому простору Харкова
Система тестування знань
Календари на любой год - Календарь.Юрец.Ру

Олімпіади

 

Графік проведення

І (шкільного) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад
із навчальних предметів у 2018/2019 навчальному році

 

з/п

Дата

Предмет

Відповідальні

  1.  

02.10.2018

Математика

Субота Е.О

  1.  

03.10. 2018

Географія

Лукаш О.І.

  1.  

04.10. 2018

Російська мова та література

Смірнова Л.В.

  1.  

05.10. 2018

Хімія

Арутюнова О.О.

  1.  

08.10. 2018

Історія

Сердюк В.Ю.

  1.  

09.10. 2018

Біологія

Колеснікова Я.М.

  1.  

10.10. 2018

Українська мова та література

Оленіч О.З.

  1.  

11.10. 2018

Фізика

Мітіус В.І.

  1.  

12.10. 2018

Іноземні мови: англійська, німецька, французька, іспанська, мова іврит

Веприцький М.Ю.

Стрілець С.І.

  1.  

16.10. 2018

Економіка

Лукаш О.І.

  1.  

17.10. 2018

Правознавство

Дурицький П.С.

  1.  

18.10. 2018

Інформатика

Самотой Є.В.

  1.  

19.10. 2018

Астрономія

Мітіус В.І.

  1.  

22.10. 2018

Екологія

Колеснікова Я.М.

  1.  

23.10. 2018

Трудове навчання

Даньшина С.В.

Ребров В.В.

  1.  

24.10. 2018

Інформаційні технології

Бондаренко О.М.


Графік

по підготовці учнів Харківської гімназії №12 Харківської міської ради Харківської області до участі у Всеукраїнських учнівських олімпіадах із базових дисциплін

(2018/2019 навчальний рік)

з/п

ПІБ, вчителя

Предмет

Дата та час проведення

1

Оленіч О.З.

 

Українська мова та література (8-11 класи)

Четвер 1600-1645

2

Веприцький М.Ю.

 

Англійська (8-11 класи)

Пятниця 1515-1550

Александрова О.Є.

 

Четвер 1515-1550

3

Подрезенко В.В.

 

французька мови (9-11 класи)

Вівторок 1530-1615

Стілець С.І.

 

Вівторок 1530-1615

4

Дурицький П.С.

 

Правознавство (9-11 класи)

Четвер 1510-1555

5

Сердюк В.Ю.

 

Історія (8-11 класи)

Понеділок 1530-1615

6

Лукаш О.І.

 

Економіка (9-11 класи)

Понеділок 1600-1645

7

Субота Е.О.

 

Математика (8-11 класи)

Четвер 1510-1555

8

Колеснікова Я.М.

 

Біологія (8-11 класи)

Понеділок 1505-1600

9

Лукаш О.І.

 

Географія (8-11 класи)

Вівторок 1505-1600

10

Мітіус В.І.

 

Астрономія (10-11 класи)

Понеділок 1510-1545

11

Мітіус В.І.

 

Фізика (8-11 класи)

Вівторок 1510-1545

12

Арутюнова О.О.

 

Хімія (8-11 класи)

Пятниця 1530-1615

13

Колеснікова Я.М..

 

Екологія (10-11 класи)

Четвер 1505-1600

14

Самотой Є.В.

 

Інформатика (9-11 класи)

Пятниця 1500-1545

15

Бондаренко О.М.

 

Інформаційні технології (10-11 класи)

Пятниця 1500-1545

16

Ребров В.В.

 

Даньшина С.В.

 

Трудове навчання (9, 11 класи)

Четвер 1600-1645

Четвер 1600-1645

17

Смірнова Л.В.

 

Російська мова та література (9-11 класи)

Понеділок 1510-1545