Завдання Всеукраїнського турніру юних інформатиків (2018/2019 навчальний рік)Міністерство освіти і науки та Уповноважений Верховної Ради України з прав людини співпрацюватимуть для захисту прав та свобод людини і громадянина в сфері освітиПро проведення Всеукраїнських учнівських олімпіад і турнірів з навчальних предметів у 2018/2019 навчальному році Триває конкурс електронних підручників, електронних засобів навчання та дистанційних курсів, які можуть отримати гриф Міністерства освіти і науки УкраїниМетодичні рекомендації щодо розвитку STEM-освітиЗавдання ХІІІ міського турніру юних біологів (2018/2019 навчальний рік)

/Files/photogallery/гимназия 2011-1.jpg

Гімназія заснована в 1918 році як семирічна школа. 1934 рік - школа стала десятирічною. З 1999 року - навчально-виховним комплексом. У 2005 році НВК № 12 перейменовано в Харківську гімназію № 12 Харківської міської ради Харківської області.
У гімназії навчається 960 учнів.
Мова навчання українська.
Функціонує 30 класів (12 класів початкової школи, 14 класів - основної та 4 класи старшої школи).
У старшій школі організовано профільне навчання: 10-А, 10-Б, 11-Б класи - іноземної філології профіль,  11-А клас - математичний профіль.

В основній школі організовано поглиблене вивчення окремих предметів: 5-Б, 5-В, 6-А, 7-А, 8-В, 9-В класи іноземні мови; 5-А, 6-Б, 7-Б, 8-Б, 9-Б класи - математика; 8-А, 9-A класи хімія та біологія;

6-В клас - гімназійний.

Початкова школа є спеціалізованою з поглибленим вивченням іноземної мови (англійської).

Основні напрями діяльності Харківської гімназії № 12

Харківської міської ради Харківської області

1. Поглиблене вивчення англійської мови в початковій школі
  2. Вивчення другої іноземної мови (французької)
  3. Поглиблене вивчення окремих предметів у 5-7 класах
  4. Допрофільне навчання у 8-9 класах
  5. Профільне навчання у старшій школі відповідно до філологічного та природничо - математичного напряму навчання
  6. Робота з обдарованими дітьми
  7. Впровадження комп'ютерних технологій в навчально-виховному процесі
  8. Впровадженя інтерактивних форм навчання
  9. Естетичне виховання учнів

Національний аерокосмічний університет ім. М.Є. Жуковського "ХАІ"

15 серп. 2018
Завдання Всеукраїнського турніру юних інформатиків (2018/2019 навчальний рік)

14 серп. 2018

13 серп. 2018

13 серп. 2018

10 серп. 2018
Методичні рекомендації щодо розвитку STEM-освіти
Оприлюднено методичні рекомендації щодо розвитку STEM-освіти у закладах загальної середньої та позашкільної освіти на 2018/2019 навчальний рік. Методичні рекомендації щодо розвитку STEM-освіти у закладах загальної середньої та позашкільної освіти на 2018/2019 навчальний рік додано до листа Інституту модернізації змісту освіти від 19.07.2018 № 22.1/10-2573.

9 серп. 2018
Завдання ХІІІ міського турніру юних біологів (2018/2019 навчальний рік)
Пропонуємо завдання ХІІІ міського турніру юних біологів (2018/2019 навчальний рік)