ШМО вчителів початкових класів

Миргород Марина Євгеніївна, вчитель початкових класів,  кваліфікаційна категорія «спеціаліст І категорії», керівник ШМО
Бахмєтьєва Наталія Володимирівна, вчитель початкових класів,  кваліфікаційна категорія «спеціаліст ІІ категорії»
Ткаченко Тамара Михайлівна , вчитель початкових класів , кваліфікаційна категорія «спеціаліст вищої категорії» педагогічне звання  старший вчитель
  Малоштанова Олена Вікторівна,  вчитель початкових класів , кваліфікаційна категорія «спеціаліст ІІ категорії»
Лещенко Олена Миколаївна вчитель початкових класів,  кваліфікаційна категорія «спеціаліст вищої категорії»
Буцикіна Тетяна Сергіївна вчитель початкових класів,  кваліфікаційна категорія «спеціаліст І категорії»
Попова Ірина Володимирівна вчитель початкових класів,  кваліфікаційна категорія «спеціаліст ІІ категорії»
Євтушенко Ірина Василівна вчитель початкових класів , кваліфікаційна категорія «спеціаліст вищої категорії» педагогічне звання  старший вчитель

Нєєлова Ганна Сергіївна вчитель початкових класів, кваліфікаційна категорія «спеціаліст вищої категорії»

Сичова Надія Миколаївна вчитель початкових класів , кваліфікаційна категорія «спеціаліст вищої категорії» педагогічне звання  старший вчитель, вчитель - спеціаліст
Малігон Вікторія Юріївна, вчитель початкових класів,  кваліфікаційна категорія «спеціаліст ІІ категорії»
Зубахіна Світлана Сергіївна, вчитель початкових класів,  кваліфікаційна категорія «спеціаліст»

Клас

ПІБ вчителя

Тема, над якою працює вчитель

1.

1-А

Ткаченко Тамара Михайлівна

Розвиток творчих здібностей учнів.

2.

1-Б

Малоштанова Олена Вікторівна

Ігрова діяльність учнів початкових класів на уроках природознавства

3.

1-В

Зубахіна Світлана Сергіївна

Застосування інтерактивних вправ спрямованих на розвиток обдарованості в учнів та підвищення якості знань

4.

2-А

Попова Ірина Володимирівна

Ігрові форми роботи та методи роботи в початкових класах.

5.

2-Б

Буцикіна Тетяна Сергіївна

Ігрові форми роботи та методи роботи в початкових класах.

6.

2-В

Лещенко Олена Миколаївна

Нетрадиційні форми роботи на уроках.

7.

3-А

Миргород Марина Євгеніївна

Актуалізація опорних знань учнів.

8.

3-Б

Бахметьєва Наталія Володимирівна

Ігрові форми роботи в позаурочний час.

9.

3-В

Нєєлова Ганна Сергіївна

Ігрові прийоми на різних етапах уроку в початковій школі.

10.

4-А

Євтушенко Ірина Василівна

Проектна робота на уроках в початковій школі.

11.

4-Б

Малигон Вікторія Юріївна

Інтерактивні технології навчання. Колективні форми навчання.

12.

4-В

Сичова Надія Миколаївна

Інтерактивні технології навчання. Інтерактивні форми роботи на уроках в початкових класах.

13.

ГПД

Кукуш Олена Олександрівна

Основні напрямки виховання школярів у групі подовженого дня.

14.

ГПД

Петрікіна Софія Олександрівна

Виховна робота в групі продовженого дня. Ігрові форми роботи.

Дзюба Ірина Олександрівна (в декретній відпустці)