Комунальний заклад "Харківський ліцей №12 Харківської міської ради"

ЗАСІДАННЯ РАЙОННОЇ КООРДИНАЦІЙНОЇ РАДИ З ПИТАНЬ РОБОТИ З ОБДАРОВАНОЮ МОЛОДДЮ

8 лист. 2012
7 листопада 2012 року на базі ХГ № 12 відбулося засідання районної Координаційної ради за темою: "Система роботи з обдарованою молоддю в районі та ЗНЗ району"

На засіданні Координаційної ради розглянуті питання:

1. Рейтинг результативності участі учнів ЗНЗ району в ІІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін у 2011/2012 н.р.

Доповідач: методист РМЦ Толоконнікова М.В.

2. Організація роботи з обдарованою молоддю. Конкурс-захист учнівських робіт МАН.

Доповідач: методист ЦДЮТ № 7 Патюкова І.М.

3. Система роботи з обдарованою молоддю в ХГ № 12.

Доповідач: заступник директора з НВР Слінько Л.А.