Шкільні поліцейські систематично проводять профілактичні заходи на території Основ’янського району

30 лист. 2020

Шкільні поліцейські систематично проводять профілактичні заходи на території Основ’янського району, спрямовані на попередження випадків залучення молоді у злочинну діяльність, запобігання злочинів з боку дітей.

З-поміж усіх дієвих заходів, важливого значення набувають саме зустрічі та безпосереднє спілкування з дітьми у початкових класах. Чергова така профілактична бесіда відбулась у гімназії 26 листопада 2020 року.

Шкільні офіцери поліції знаходять нові та цікаві способи спілкування з дітьми, адже уроки безпеки ніхто не скасовував, вони актуальні у будь-який час й при будь-яких обставинах. Петухов М.Г. та його колега провели гру з елементами бесіди для учнів 1-х та 4-х класів, присвячені відповідальності неповнолітніх за вчинення злочинів  на тему «Права дитини».