12 лютого 2021 року були проведені шкільні спортивні змагання «Зимові розваги»

15 лют. 2021
12 лютого 2021 року були проведені шкільні спортивні змагання «Зимові розваги»

З метою виховання відповідального ставлення до власного здоров'я і здоров'я оточення як до вищої індивідуальної   і суспільної цінності, збільшення рухової активності дітей та учнівської молоді та активізації фізкультурно-оздоровчої та спортивної роботи в гімназії 12 лютого 2021 року були проведені шкільні спортивні змагання «Зимові розваги» серед здобувачів освіти 3 класів із врахуванням всіх обмежень карантинних заходів із протидії розповсюдження COVID-19. Під час спортивних змагань були проведені бігова естафета, естафети «Хокейні перегони», «Лижний слалом», «Сніжки» та інші. Були оголошені результати змагань та нагороджені переможці. Переможцями змагань визнані: І місце - учні 3-Б класу, ІІ місце - учні 3-А класу, ІІІ місце - учні 3-В класу. Молодці всі!