9 березня в усіх класах було проведено єдину виховну годину «Син України!»

9 бер. 2021
9 березня в усіх класах було проведено єдину виховну годину «Син України!»

9 березня в Харківській гімназії №12 був проведений День вшанування пам’яті національного генія, народного поета України Тараса Григоровича Шевченка. З метою поглиблення знань учнів та вияву поваги і любові до Кобзаревого слова відбулася низка різноманітних  заходів.

Розпочалися урочистості з лінійки «Тарас Шевченко – Геній України!», яку підготували учні 1-11-х класів під керівництвом класних керівників.

На уроках української мови вчителі провели «Хвилинки Кобзаря», наповнивши зміст уроків величними словами  Тараса Григоровича.

9 березня в усіх класах було проведено  єдину виховну годину «Син України

Змінюються часи, але незмінним, невичерпним і, по суті, не до кінця прочитаним і розгаданим залишається сам Т. Шевченко. І вистачить його, поза всяким сумнівом, ще на багато-багато поколінь –  допоки житиме український народ, допоки буде жити наша Україна!

Ми впевнені, що ці та інші заходи, які відбулися в гімназії, допоможуть молодому поколінню зрозуміти та усвідомити неоціненний вклад Тараса Шевченка в зародження та розвиток української культури, мови, нашої державності.  І ще раз переконатися, що

Поезія Шевченка – це вогник,

схожий на полум’я свічки,