9 бер. 2021

Представниками Основ'янського РВ філії ДУ «Центр пробації» в Харківській області 5 березня 2021 року було проведено просвітницько-профілактичну бесіду з учнями Харківської гімназії №12. Метою бесіди стала пропаганда відповідальної правової поведінки як у гімназії, так і в позаурочний час. Разом із тим, підліткам надали інформацію про види правопорушень та злочинів, відповідальність за їх вчинення. Дітям наголосили на тому, що потрібно вести правослухняний спосіб життя та дотримуватись правових і соціальних норм.

Подібні заходи викликають у дітей зацікавленість в питаннях правового характеру, підвищують рівень правової освіти, а також допомагають подолати внутрішні бар’єри, що перешкоджають формуванню особистості.