МОН НАДАЛО РЕКОМЕНДАЦІЇ ДЛЯ ПЕДАГОГІЧНИХ ПРАЦІВНИКІВ ТА БАТЬКІВ ЩОДО БЕЗПЕКИ ДІТЕЙ У ЦИФРОВОМУ ПРОСТОРІ.

18 бер. 2021

У зв’язку зі зростанням чисельності випадків небезпечної поведінки дітей, зокрема обумовлених впливом соціальних мереж в Інтернеті, Міністерство освіти і науки України надало Рекомендації для проведення додаткових профілактичних заходів закладами освіти серед дітей та інформування батьків щодо компетентностей безпечної поведінки в цифровому середовищі (лист МОН від 10.03.2021 № 1/9-128).

Під час організації профілактичних заходів учителям радять зосередитися на донесенні матеріалу про:
   – права людей у цифровому середовищі;
   – електронну участь в ухваленні рішень;
   – збереження здоров’я під час роботи з цифровими пристроями;
   – механізми захисту прав, що порушуються в інтернеті, а також способи отримати допомогу.