7 квітня - Всесвітній день здоров'я

8 квіт. 2021
7 квітня - Всесвітній день здоров'я

Здоров'я – найбільша цінність нашого життя. Однак саме до нього ми часто ставимося найбільш легковажно. Стреси, шкідливі звички, малорухливий спосіб життя – далеко не весь перелік того, чим людина його губить. Щороку 7 квітня населення планети відзначає Всесвітній день здоров'я.

Дата святкування  приурочена дню створення Всесвітньої організації охорони здоров’я, відомої нам під абревіатурою «ВООЗ», а точніше, дню прийняття статуту цієї організації. Вперше святкування Всесвітнього дня здоров'я відбулося в 1950 році. Уже тоді глобальною ідеєю заходу була пропаганда здорового способу життя і боротьба з поширенням різних захворювань.

Одним із основних завдань просвітницької діяльності  вважається робота  із профілактики негативних соціальних явищ і підняття престижу здорового способу життя.

Традиційно 7 квітня у шкільній бібліотеці організована виставка виставка-рекомендація «Будьмо творцем свого здоров'я», на якій представляються видання, які допомагають зрозуміти, що здоров’я людини залежить не тільки від лікувально-профілактичних заходів медичних закладів, а перш за все – від дбайливого ставлення людини до свого здоров’я, вміння використовувати резервні сили свого організму та природні засоби.

Відповідь на питання, чи може бути людина щасливою, коли не має здоров´я, шукали сьогодні й учні Харківської гімназії №12. 7 квітня 2021 року було заплановано та проведено ряд заходів. Зокрема, для учнів 1-2 класів проведено усний журнал  на тему «У країні здоров’я». Під керівництвом класного керівника Бахметьєвої Н.В. учні дослідили санітарно-гігієнічний стан гімназії, спробували визначити значення фізичної культури та спорту в житті людини та залежність здоров´я від чистоти повітря.

В інших класах початкової школи були проведені уроки здоров’я та виховні години з цієї тематики.

«"Здобути і зберегти здоров'я може тільки сама людина». Це слова відомого хірурга, актора багатьох книг про здоров'я і здоровий спосіб життя. Тож у Всесвітній день здоров’я бажаємо всім його надійного зберігання. Всім хворим - якнайшвидшого одужання! Всім нам - бути здоровими і життєрадісними!