У Харківській гімназії №12 розпочався Тиждень космосу.

15 квіт. 2021
У Харківській гімназії №12 розпочався Тиждень космосу.

12 квітня весь світ відзначає День авіації і космонавтики — пам’ятну дату, присвячену першому польоту людини в космос.

Це особливий день — день тріумфу науки і всіх тих, хто сьогодні трудиться в космічній галузі. Сьогодні ми відзначаємо 60-річчя з першого польоту людини до космосу.

Учні гімназії також долучилися до святкування.

У 3-4-х класах Харківської гімназії №12 діти створювали моделі космічних апаратів майбутнього, учні 5-7-х класів виступали з презентаціями «Україна – космічна держава» (он-лайн), а учні 9-11 класів провели інформаційний онлайн-калейдоскоп «Космос сьогодні». Школярі 1-2 класів здійснювали віртуальну подорож від планети до планети, від однієї космічної станції до іншої, під девізом «Як я уявляю космос».