Комунальний заклад "Харківський ліцей №12 Харківської міської ради"

8 лист. 2011

З метою активізації творчого потенціалу учнівської молоді, виховання любові до свого роду, міста, країни, відповідального ставлення до поняття «родина», підвищення рівня духовних і моральних цінностей сім’ї, популяризації притаманних українському народові родинних цінностей, виявлення обдарованих дітей 17.12.2011 на базі Харківського національного університету імені В.Н.Каразіна буде проходити 14-й молодіжна історико-краєзнавча конференція «Воєнне минуле рідного краю» та виставка воєнної мініатюри. Участь у цьому році буде брати і триразовий переможець історико-краєзнавча конференція «Воєнне минуле рідного краю» учень               11-Б класу Харківської гімназії №12 Зіньковський Олексій.