9 жовт. 2023

Вітаємо Павлова Вадима, учня 10-В класу з перемогою на Молодіжному чемпіонаті світу з таїландського боксу 2023 року.

Так тримати!
7 жовт. 2023

Всеукраїнський урок єдності

Учні Харківського ліцею №12 долучилися до телевізійного уроку «Всеукраїнський урок єдності», який був присвячений темі протидії дезінформації та маніпуляціям.
3 жовт. 2023

Тиждень безпеки дорожнього руху у нашому ліцеї

У комунальному закладі «Харківський ліцей № 12 Харківської міської ради» закінчується ІІ етап національного Тижня безпеки дорожнього руху.
2 жовт. 2023

Учні, батьки та працівники Харківського ліцею № 12 долучилися до районної акції-привітання до Дня захисників та захисниць України.

Щиро дякуємо усім, хто долучився до районної акції. Бажаємо усім миру, здоров’я та добра!
1 жовт. 2023

ВІТАННЯ ХАРКІВСЬКОГО МІСЬКОГО ГОЛОВИ ІГОРЯ ТЕРЕХОВА З НАГОДИ ДНЯ ПРАЦІВНИКІВ ОСВІТИ

Вітання Харківського міського голови Ігоря Терехова з нагоди Дня працівників освіти
30 вер. 2023

Вітаємо усіх Захисників і Захисниць України зі святом! Зичимо їм міцного здоров’я та миру!

День захисників і захисниць ― це день, коли ми шануємо і жінок, і чоловіків, які стоять на охороні нашої держави. Це не лише день військових, тому що захищають нашу країну і цивільні люди, і волонтери, і медики.

З ДНЕМ УКРАЇНСЬКОГО КОЗАЦТВА

Вітаємо!!!!
30 вер. 2023

Всеукраїнський день бібліотек (30 вересня)

Щорічно 30 вересня відзначається Всеукраїнський день бібліотек. Бібліотека – це справжня скарбниця, яка зберігає пам'ять і мудрість народу. В Україні налічується понад 40 тисяч бібліотек, в яких працює близько 53 тисяч бібліотекарів.
29 вер. 2023

29 вересня - День пам'яті трагедії Бабиного Яру

Сьогодні, 29 вересня, всі Україна вшановує День пам'яті трагедії Бабиного Яру – одного з найжахливіших символів Голокосту.
26 вер. 2023

У Харківському ліцеї № 12 продовжується правовиховна робота шкільних поліцейських із здобувачами освіти.