Комунальний заклад "Харківський ліцей №12 Харківської міської ради"

29 серп. 2023

29 серпня - День пам'яті захисників України

29 серпня в Україні відзначається День пам’яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України.
28 серп. 2023

Учні ліцею взяли участь у розважальних заходах Основ'янського району до Дня міста та Дня Незалежності.

Веселощі, ігри, гарний настрій та атмосфера позитиву - все це надихає дітей на нові звершення, перемоги та сприяє їх єднанню!
24 серп. 2023

З ДНЕМ НЕЗАЛЕЖНОСТІ, УКРАЇНО!

Дорогі українці, адміністрація та педагогічний колектив Харківського ліцею №12 вітають Вас зі святом - Днем Незалежності України!
23 серп. 2023

З Днем народження Харкове

Наше місто – найкрупніший адміністративний, індустріальний, транспортний, науковий та культурний центр України –місто вражаючих фонтанів та скверів
23 серп. 2023

З Днем Державного Прапора України

Державний Прапор як символ нашої країни є втіленням національної єдності, честі та гідності, традицій державотворення, історії та сьогодення.
22 серп. 2023

ПЕРЕЛІКИ НАВЧАЛЬНОЇ ЛІТЕРАТУРИ ТА НАВЧАЛЬНИХ ПРОГРАМ

ПРО ПЕРЕЛІКИ НАВЧАЛЬНОЇ ЛІТЕРАТУРИ ТА НАВЧАЛЬНИХ ПРОГРАМ, РЕКОМЕНДОВАНИХ МІНІСТЕРСТВОМ ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ ДЛЯ ВИКОРИСТАННЯ В ОСВІТНЬОМУ ПРОЦЕСІ ЗАКЛАДІВ ОСВІТИ У 2023/2024 НАВЧАЛЬНОМУ РОЦІ
22 серп. 2023

ПРО ОРГАНІЗАЦІЮ 2023/2024 НАВЧАЛЬНОГО РОКУ В ЗАКЛАДАХ ЗАГАЛЬНОЇ СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ

Про організацію 2023/2024 навчального року в закладах загальної середньої освіти
15 серп. 2023

МАРАФОН "ПРИСВЯТА РІДНОМУ МІСТУ"

Дякуємо учасникам
15 серп. 2023

ПИШАЄМОСЯ ПЕРЕМОЖЦЯМИ МІЖНАРОДНИХ КОНКУРСІВ ТА ЗМАГАНЬ

Педагогічний та батьківський колективи Харківського ліцею № 12 пишається переможцями Міжнародних змагань із різних видів спорту та творчості:
14 серп. 2023

УЧНІ ГІМНАЗІЇ ДОЛУЧИЛИСЯ ДО ВАЖЛИВОЇ АКЦІЇ ПІД ЕГІДОЮ ВОЛОНТЕРІВ ХАРКОВА

"Допомога іншим - це секрет щасливого життя",- казав Тодд Стокер.