27 лют. 2024

Вітаємо Борисенко Варвару та Вороб'йову Мілену!

Бажаємо подальших успіхів та перемог! Щасти вам дівчата!

Вітаємо Афанасьєва Кирила та Рогового Сергія

Вітаємо Афанасьєва Кирила, учня 9-В класу та Рогового Сергія, учня 11-Б класу, з ІІІ місцем в обласному етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з трудового навчання!

Проєкт з кібербезпеки BRAMA запустили в Україні

Кіберполіція оголосила про ребрендинг проєкту MRIYA. Відтепер в Україні діятиме новий покращений проект з кібербезпеки BRAMA (БРАМА). Це синергія громадян, приватного та державного секторів у протидії дезінформації та незаконному контенту в інформаційному просторі.
26 лют. 2024

26 лютого 2014 року – початок окупації Криму.

У 2020 році Президент України Володимир Зеленський видав Указ №58/2020, яким встановив 26 лютого День спротиву окупації Автономної Республіки Крим та міста Севастополя.
23 лют. 2024

Починаючи з 2014 року і до сьогодні ми щоденно вшановуємо пам‘ять Героїв України, тих, які ціною своїх життів, до останнього, стояли на захисті незалежності України.

Слава Україні! Слава Героям України!
22 лют. 2024

20 лютого Ірина Березіна, учитель фізики, заступник директора ХЛ № 12 поділилась досвідом як вчителі нашого ліцею мотивують учнів до вивчення фізики

22 лют. 2024

Вітаємо Харькову Софію, ученицю 8-Б класу

Пишаємось та бажаємо подальших успіхів та перемог!
21 лют. 2024

21 лютого - Міжнародний день рідної мови!

Зі святом!
20 лют. 2024

20 лютого 2024 року - десята річниця вшанування пам'яті Героїв Небесної Сотні.

Пам'ять про Героїв Небесної Сотні завжди буде жити.
19 лют. 2024

Сьогодні для кожного із нас особлива дата — День Державного Герба України!

Нехай же він нас веде до перемоги та свободи! Зі святом!