29 груд. 2020

Наша гімназія провела великий творчий конкурс "Диво рушника"

Наша гімназія провела великий творчий конкурс "Диво рушника". Охочих прийняти участь було багато
28 груд. 2020

Нам надійшла подяка за допомогу дитячому будинку до свята Святого Миколая. Друзі, дякуємо ! Це наша спільна плідна праця!

24 груд. 2020

Канікули - чудова пора! Відпочиньте ,наберіться нових сил та після новорічних свят, знов скоріш до знань! Ура канікули!

23 груд. 2020

Конкурс "Диво рушник"

22 груд. 2020

Пробне ЗНО-2021: дати реєстрації та тестування

22 груд. 2020

Святим Миколаєм стати легко!

Святим Миколаєм стати легко! вже втретє ми допомогаємо дитячим будинкам за останній рік
21 груд. 2020

Надсучасне,нове обладнання кабінету хімії вже радує школярів.Ставати краще кожного дня заради знань!

21 груд. 2020

Cекція з волейболу на базі ХЗОШ № 120

10 груд. 2020

Освітній центр Верховної Ради України запрошує школярів долучитись до онлайн-конкурсу «Напиши листа Святому Миколаю про закон твоєї мрії». На конкурс приймаються есе про законопроєкт, який автор хотів би запровадити.
8 груд. 2020

Сьогодні 08.12.2020 відбувся захист науково-дослідницьких робіт конкурсу-захисту МАН серед учнів 5-8 класів гімназії