29 січ. 2024

З 22 по 26 січня у ліцеї проходив тиждень історії

Кожен з нас повинен знати історію свого народу, своєї держави. Для народу його історія – це не просто минуле, це його душа, особливо сьогодні, коли українці борються за своє майбутнє, за свою незалежність, за свої права.
27 січ. 2024

27 січня - Міжнародний день пам'яті жертв Голокосту

Пам’ять про Голокост необхідна нам, щоб наші діти ніколи не були жертвами або байдужими спостерігачами проявів ворожнечі.
26 січ. 2024

Вітаємо наших півфіналістів!

Бажаємо нових звершень та перемог! Удачі в наступних конкурсах! Ми віримо! Ви круті!
22 січ. 2024

ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ ВСЕУКРАЇНСЬКИХ УЧНІВСЬКИХ ОЛІМПІАД З НАВЧАЛЬНИХ ДИСЦИПЛІН!

Закінчився районний етап Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних дисциплін.

Епідсезон ГРВІ, грипу та COVID-19. Пам'ятка

Будьте обережні! Бережіть себе!

З Днем Соборності!

Учні ліцею впевнені в бажанні будувати Українську державу в рівноправній єдності всіх громадян незалежно від національності, віри і переконань, бо Свобода, Незалежність, Соборність – це ті неперехідні цінності, які завжди були, є і будуть шановані в Україні!
21 січ. 2024

У ПРИМІЩЕННЯХ ХАРКІВСЬКОГО МЕТРОПОЛІТЕНУ РОЗПОЧАЛИСЯ ЗАНЯТТЯ ДЛЯ ДОШКІЛЬНЯТ

У приміщеннях харківського метрополітену почалися заняття для дошкільнят
20 січ. 2024

КОНКУРС ВІД ЮНІСЕФ «ПОЕЗІЯ ЗАРАДИ МИРУ

Дитячий Фонд ООН (ЮНІСЕФ) запрошує дітей та молодь взяти участь у міжнародному конкурсі поезії та написати вірш на тему миру і мрій про мирне життя.
17 січ. 2024

ОНЛАЙН-УРОКИ З ОСНОВ ПАРЛАМЕНТАРИЗМУ ТА ДЕМОКРАТІЇ ВІД ОСВІТНЬОГО ЦЕНТРУ ВР

Освітній Центр Верховної Ради України запрошує школярів на інтерактивні парламентські онлайн-уроки для учнів 5-11 класів.
15 січ. 2024

Кіборги - герої! Маємо пам'ятати!

«Невидимі воїни» - так часто називали добровольців. Вони першими стали на захист рідної землі, але довгий час на карті бойових дій їх ніби не існувало. Коли з ними виходили сюжети, то часто їх підписували як бійців Збройних Сил України.