2011-2012
Переможцями ІІІ (обласного) етапу Конкурсу стали:
П.І.Б. учня | Клас | Місце | Номінація |
Ланько Дар’я | 9 | ІІІ | Література |
Вустянова Юлія | 10 | І | Історія України і державотворення |
Наукове відділення Філологія та мистецтвознавство
Перемоги на обласному етапі учнівських олімпіад 2011/2012 н.р.
Трудове навчання (обслуговуюча праця) | Амірян Аманда | ІІ | Коваленко М.Л. |
ПРИЗЕРИ
ІІ (районного) етапу Всеукраїнських олімпіад з базових дисциплін
№ з/п | Предмет | Прізвище ім’я учасника | Місце | ПІБ вчителя |
1 | Трудове навчання (обслуговуюча праця) | Амірян Аманда | І | Коваленко М.Л. |
2 | Трудове навчання (обслуговуюча праця) | Кот Катерина | І | Коваленко М.Л. |
3 | Трудове навчання (технічна праця) | Гапоненко Володимир | І | Хлібко А.Т. |
4 | Фізика | Ле Ву Антон | І | Мітіус В.І. |
5 | Французька мова | Безкубський Дмитро | І | Зуєва Л.О. |
6 | Французька мова | Ланько Дар’я | І | Зуєва Л.О. |
7 | Французька мова | Бабенко Анастасія | І | Зуєва Л.О. |
9 | Світова література | Ланько Дар’я | І | Смірнова Л.В. |
10 | Історія | Ланько Дар’я | І | Пристюк Н.П. |
11 | Правознавство | Ланько Дар’я | І | Ляхова Н.В. |
12 | Французька мова | Губеня Євген | ІІ | Стрілець С.І. |
13 | Французька мова | Морозова Дар’я | ІІ | Зуєва Л.О. |
14 | Світова література | Максимова Тетяна | ІІ | Оленіч О.З. |
15 | Українська мова та література | Пивоварова Еліна | ІІ | Оленіч О.З. |
16 | Українська мова та література | Морозова Дар’я | ІІ | Оленіч О.З. |
17 | Хімія | Головешко Павло | ІІ | Чіркова І.В. |
18 | Математика | Ткаченко Вадим | ІІ | Василенко Т.В. |
19 | Біологія | Максимова Тетяна | ІІ | Меленті В.О. |
20 | Біологія | Ткаченко Вадим | ІІ | Меленті В.О. |
21 | Інформатика | Лавриненко Дмитро | ІІ | Бондаренко О.М. |
22 | Інформатика | Філіпов Ілля | ІІ | Бондаренко О.М. |
23 | Англійська мова | Ткаченко Вадим | ІІІ | Шаповал О.С. |
24 | Французька мова | Щербакова Анна | ІІІ | Зуєва Л.О. |
25 | Світова література | Колбасіна Анна | ІІІ | Гнатченко Т.О. |
26 | Світова література | Ткаченко Вадим | ІІІ | Петрик Н.М. |
27 | Історія | Ткаченко Вадим | ІІІ | Пристюк Н.П. |
28 | Правознавство | Морозова Дар’я | ІІІ | Ляхова Н.В. |
29 | Географія | Шарко Максим | ІІІ | Лукаш О.І. |
30 | Географія | Пивоварова Еліна | ІІІ | Лукаш О.І. |
31 | Географія | Безбородова Катерина | ІІІ | Лукаш О.І. |
32 | Українська мова та література | Ткаченко Вадим | ІІІ | Сіятовська О.О. |
33 | Хімія | Ткаченко Вадим | ІІІ | Чіркова І.В. |
34 | Біологія | Іванов Олег | ІІІ | Слінько Л.А. |
35 | Економіка | Ткаченко Вадим | ІІІ | Лукаш О.І. |
Ткаченко Вадим Олексійович, учень 11 А класу був членом міської збірної команди, яка брала участь у Всеукраїнському турнірі «Юних географів». Турнір відбувся у м.Івано – Франківськ. Команда посіла ІІ місце.
Ткаченко Вадим Олексійович – кращий рецензент.
Керівник команди Лукаш Оксана Іванівна – вчитель географії.
Ткаченко Вадим Олексійович- кращий доповідач
Керівник команди Меленті Вікторія Олександрівна – вчитель біології.
Ткаченко Вадим Олексійович- кращий доповідач
Зіньковський Олексій Ілліч – кращий рецензент
Керівник команди Капітонова О.О. – вчитель математики.
Команда зайняла І місце в районі.
Ткаченко Вадим Олексійович – кращий рецензент;
Зіньковський Олексій Ілліч – кращий доповідач.
Керівник команди Лукаш Оксана Іванівна – вчитель географії.