З 11 по 15 листопада в Харківській гімназії №12 проходив Національний тиждень безпеки дорожнього руху

17 лист. 2019

У рамках проголошеного Генеральною асамблеєю ООН Десятиліття дій з безпеки дорожнього руху (2011-2020рр.) з 11 по 15 листопада в Харківській гімназії №12 проходив Національний тиждень безпеки дорожнього руху. Упродовж тижня в гімназії  пройшли  наукові та практичні конференції, «круглі столи», профілактичні заходи, виховні години, інтерактивні ігри та благодійні акції, присвячені безпеці на дорогах. Мета заходів – консолідація сил державних інститутів, громадських організацій, наукової спільноти та громадськості для вжиття реальних заходів, спрямованих на підвищення рівня безпеки дорожнього руху серед учнівської молоді.

У період проведення Тижня безпеки дорожнього руху, класні керівники провели Єдиний урок безпеки дорожнього руху «Безпечна країна!».

На пам'ять про зустріч гімназисти отримали пам'ятки і книжки з вивчення ПДР, а головне – знання, які допоможуть їм стати дисциплінованими учасниками дорожнього руху.