День відкритих дверей в Основ’янському районному відділі філії Державної установи «Центр пробації» в Харківській області

11 лют. 2020

ФОТОЗВІТ

07 лютого 2020 року з нагоди п’ятої річниці Закону України «Про пробацію», яка відбулась 05 лютого 2020 року, за ініціативи начальника Основ’янського районного відділу філії Державної установи «Центр пробації» в Харківській області Катерини Калашнікової, організовано День відкритих дверей в приміщенні районного відділу, до якого долучилися учні 10-11 класів Харківської гімназії № 12 Харківської міської ради Харківської області.

Катерина Калашнікова повідомила підліткам про місію, візії та цінності служби пробації, а також про створення системи пробації та якими нормативно-правовими актами регламентується наша діяльність.

Заступник начальника Основ’янського районного відділу філії Державної установи «Центр пробації» в Харківській області Ганна Мільчевська наголосила присутнім про переваги пробації для суспільства та для особи, яка вчинила правопорушення.

Старший інспектор відділу Анна Перекрест представила учням для перегляду відео флешмобу «Пробація – можливості для змін» та відео «Історії життя клієнтів пробації» з метою формування поваги до прав кожного члена суспільства, адже у кожної людини є її історія життя з мріями, втратами, злетами і падінням. По закінченню перегляду відеоматеріалу з дітьми було обговорено враження від побаченого та емоції, що були викликані історіями життя суб’єктів пробації.

День відкритих дверей пройшов у цікавій та змістовній формі, підлітки із задоволенням активно брали участь у заході, задавали питання та отримали багато корисної інформації.

«Всі ми хочемо, щоб наші невдачі, помилки і розчарування залишилися в минулому. А в майбутньому нас супроводжував успіх. Однак майбутнє і минуле – це час, куди ми не можемо потрапити. Нас завжди оточує сьогодення. Наше благополуччя залежить від наших власних рішень» - наголосила по закінченню заходу начальник Основ’янського районного відділу філії Державної установи «Центр пробації» в Харківській області Катерина Калашнікова.