7-й ГЛОБАЛЬНИЙ ТИЖДЕНЬ БЕЗПЕКИ ДОРОЖНЬОГО РУХУ

19 трав. 2023
Учні та вчителі нашої школи приєдналися до 7-го Глобального Тижня безпеки дорожнього руху, який у всьому світі проходить із 15 по 21 травня 2023 за ініціативою ООН по всьому світу.

Учні та вчителі нашої школи приєдналися до 7-го Глобального Тижня безпеки дорожнього руху, який у всьому світі проходить  із 15 по 21 травня 2023  за ініціативою ООН по всьому світу.

Традиційно в нашій гімназії проводиться Тиждень безпеки дорожнього руху, метою якого є профілактика дорожньо-транспортного травматизму за участю дітей та усвідомлення необхідності вироблення навичок дотримання правил поведінки на дорозі.

Учителі протягом тижня залучали дітей до участі у квестах, вікторинах, практичних іграх, бесід за темами: «Безпеча країна – безпечна дитина», «Правила дорожнього руху – запорука життя», «Дорожні знаки!», «Супергерої безпеки!». Учні брали участь у конкурсах малюнків «Червоний, жовтий, зелений», створювали проєкти «Правила дорожнього руху», «Знай та виконуй!», спілкувалися один з одним та представниками поліції.

Головне, що за цей тиждень діти усвідомили необхідність бути уважними і дисциплінованими на наших вулицях, дотримуватися правил дорожнього руху. Адже від цього залежить їх життя і здоров'я!