ПОРАДИ БАТЬКАМ ЩОДО БЕЗПЕКИ ДІТЕЙ

9 лип. 2023
Дитячий фонду ООН (ЮНІСЕФ) в Україні розробив поради щодо піклування про дитину під час війни. У цій брошурі ви знайдете вичерпну інформацію про харчування, гігієну, безпеку та психологічну підтримку дитини.

Надзвичайні ситуації завжди пов’язані з високим рівнем стресу та тривоги, але водночас вимагають  від людей сфокусованості та зібраності. Мати від-повіді на всі питання завчасно неможливо, але добре знати, де ці відповіді можна знайти, щоб створити безпечне середовище для себе та своїх дітей.
   Дитячий фонду ООН (ЮНІСЕФ) в Україні розробив поради щодо піклування про дитину під час війни. У цій брошурі ви знайдете вичерпну інформацію про харчування, гігієну, безпеку та психологічну підтримку дитини. Бережіть себе та своїх близьких!
   За матеріалами Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) в Україні